Sign in to follow this  
Followers 0
OldtimerMan

Jde z S16 udělat GTI-6?

8 posts in this topic

Nevíte někdo jestli se dá vyždímat z toho 150-ti koňového motoru v S16 stejný výkon jak je v GTi-6? Podle mě sou ty motory stejné:myslim Akorát mají jinačí sání,nebo v tom je těch 13 koníků navíc?:myslim

No, rozdílů bude asi víc...Nevim, starej S16kovej motor jsem neměl možnost zkoumat, ale vyštelovat se to určitě dá i o víc než jen 13 koní... :super

Původně zaslal: OldtimerMan

Má to gti vůbec taky ty klapky v sacím potrubí?

S tim ti neporadim, ještě jsem neměl čas svý GTičko zkoumat a ani nevim, jestli se v tom vůbec budu vrtat, když vše funguje na výbornou. :roker

Původně zaslal: OldtimerMan

No každopádně to asi pofrčí trochu rychleji když tam kopneš ještě tu šestku:papa

No rozdíl tam neni moc velkej...je sotva znatelnej. :myslim

nevim jestli ti to v necem pomuze..

"Elektronicky řízené vícebodové vstřikování. U prvních verzí S16 nesl motor označením XU10J4L/Z, kdy zapalování zajišťovala jednotka Motronic MP3.2. Dával výkon 110/150 (kW/koní) v 6500 min-1 a 193 Nm při 3500min-1. Vás však mnohem více zajímá výkonnější varianta XU10J4RS/L3 s jednotkou Magnetti Marelli 1AP se 120/163 (kW/koní) v 6500 min-1 a 193 Nm při 5500min-1. Kompresní poměr byl 10,4:1, maximální otáčky na slušných 7300mi-1."

nekde na netu jsem cetl, ze GTi6 mela jinou hlavu a zlepseny mazani. vic nevim :D

[upravil dne 4.2.08 jurash]