Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Policejní vozy- všimli jste si?


Dundee

Recommended Posts

Dnes ráno u maistrátu na Jarově (při přehlašování Dřeváka na mě;)) jsem si všiml projíždějícího policejního auta a nestačil jsem se divit. Na kraji řidičových dveří se v zeleném pruhu vyjímal bíle vyvedený nápis: "POMÁHAT A CHRÁNIT":o:o:o Teď večer v TN na jedné televizní stanici jsem to viděl znovu, ale na dveřích spolujezdce.

Dlouho jsem žádný policejní auto neviděl, proto mě to překvapilo. Jako heslo je to pěkný, ale dost mi to připomíná cosi z jedné americké sedmidílné série:myslim:myslim

No, když jsme mohli 40 let pochlebovat Rusům, proč bysme teď nemohli pochlebovat Amíkům, že?:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: f3Rd@

Nevim, myslim, ze si ten slogan mohli odpustit, museli za to vyplaznout solidni balik...

Jinak jsem si toho vsimnul dnes cestou do prace...

Však to vyberou na pokutách:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Driver: Něco podobného jsem měl na mysli:super

Opravdu se mi líbí, jak se zařizujeme podle jiných, jak je nám právě vhod:grr:grr

Slogan to sice neni úplně špatnej, jak jsem už psal, ale vzhledem k tomu, že od zavedení bodovýho systému jsem viděl asi tři hlídky "hlídající" provoz v protisměru a jinak jen potkal sem tam nějaký jedoucí policejní auta, o "pěšácích" nemluvě, tak by mě fakt zajímalo, jak tomu sloganu chtějí dostát:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Driver: skoro.

Je ale potřeba si všimnout zásadního rozdílu.

Americká policie chrání a SLOUŽÍ (to serve).

Česká policie chrání a POMÁHÁ, v čemž vidím velkej rozdíl.

To je jak kdyby mělo DHL na autech "Možná to bude doručeno"...

No oni tam dali asi "Pomáhá" aby se "Slouží" lidem nepletlo se slovem "Souloží"... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když se bavime o autech policie tak jen napíšu že Praha-Východ má nové modré berlingo v kterem vozí stojanovy radar tzv . trojnožku. oblíbená místa jsou :

Zdiby směr praha-bacha měří už od značky začatek obce tosamé v Líbeznicich na ceste od starepošty na neratovice, v Březiněvsi stoji na okraji silnice za zastavkou mhd smer Libeznice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: myryn

Dotaz na odborníky - jaký používáte antiradary - co je nejvýhodnější poměr cena/výkon ???

r

Nechceš nejdřív použít Hledání nebo pročíst forum?

Jo,jo to jsem taky udělal /i na NETu/ - ovšem technika postupuje velice rychle - proto se ptám, zda není něco nového co by mi třeba uniklo. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: myryn

Dotaz na odborníky - jaký používáte antiradary - co je nejvýhodnější poměr cena/výkon ???

r

Nechceš nejdřív použít Hledání nebo pročíst forum?

Jo,jo to jsem taky udělal /i na NETu/ - ovšem technika postupuje velice rychle - proto se ptám, zda není něco nového co by mi třeba uniklo. :myslim

No, tak si založ vlákno k Antiradarům a nespamuj v ostatních vláknech který se týkají něčeho jinýho!!:bojim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: myryn

Dotaz na odborníky - jaký používáte antiradary - co je nejvýhodnější poměr cena/výkon ???

r

Nechceš nejdřív použít Hledání nebo pročíst forum?

Jo,jo to jsem taky udělal /i na NETu/ - ovšem technika postupuje velice rychle - proto se ptám, zda není něco nového co by mi třeba uniklo. :myslim

No, tak si založ vlákno k Antiradarům a nespamuj v ostatních vláknech který se týkají něčeho jinýho!!:bojim

Tož soráč. :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...