Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pohádka o konci mého (a nejen mého) působení u nyní již bývalého "chlebodárce"


Medvěd

Recommended Posts

Medvěde, myslím, že ses z toho už oklepal a koukáš spíš dopředu.

To, co ti provedl "ten-jehož-nebudeme-jmenovat" je pěkné svinstvo a okradl tě o peníze. Ale věz, že já osobně jsem už v životě narazil na horší věci, když se ve firmě potřebují někoho zbavit, nebo dokonce když potřebují kriminální činnost šéfů navléknout na zaměstnance, protože ten se pak dá lehce "odstřelit" a půjde za ně do kriminálu... Jeden můj kamarád dokonce jisté jednání svého pražského zaměstnavatele (kdy odmítl splnit jeho příkazy) odnesl životem a dneska hnije na městském hřbitově v San José v jisté středoamerické zemi a já jsem zrovna u toho byl a věř, že na tohle člověk v životě nezapomene. Jak rychle jsem pak dával výpověď, když mi oznámili, že mám po onom"zemřelém" převzít jeho pracovní funkci!

Tys "jenom" přišel o peníze, byť nebyly úplně malé, ale zase je to částka, z které se dokážeš oklepat. Horší je ta deziluze, že pro někoho poctivě děláš, aby i on se měl líp, a pak s tebou je zacházeno jako s kusem hadru. Vím a párkrát už jsem to taky zažil, ale jak říkám, bývá i hůř.

Navíc tys tam stejně chtěl končit, takže z nadhledu jde jen o peníze, o které tě zaměstnavatel okradl, a myslím, že tvá nová práce je fakt dobrá. A hlavně - tvůj nový zaměstnavatel je sice někdy na pár facek, ale je to rovnej a poctivej člověk a to je pro pracovní vztah to nejdůležitější. Takže, ať se vám daří a rozjedete to tak, že nebudete stíhat! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chtěl jsi jít sam,tak je vidět,že jsi neco čekal. Naštesti ti dluži jen čast za jeden měsíc. Takovejch hovad je pořad dost,sam jsem jich par potkal,ale vždy jsem z nich svoje dostal. Vždy jsem to nastinil tak,že mi nejde o penize,ale o dane slovo a to by snad pro par korun neporušili,vždyt jsou to "slusny lidi". Cim hladovejsi,tim vic jesita.:D Naposled to trvalo 5 mesicu,ale dal co mel.

Tak at to dobre dopadne a v nove praci at se dari.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...