Guest PeS16

divně mi jede 106

7 posts in this topic

Zdravím, mám s16 (2001) a dneska mi ze 160 začala zpomalovat a motor má nějaký divný zvuk, a špatně drží volnoběh, nevíte někdo co by s tím mohlo být?

proste jel jsem a najednou auto začlo ztrácet výkon, zastavil jsem, tak to blbě startovalo a nechtělo se to rozjet, pak se mi to teda povedlo ale nemá žádněj tah, volnoběh je nepravidelný, a v nízkých otáčkách to hůř jede... no ještě má nějaký divný zvuk, zdá se mi jako kdyby jel na tři válce nebo tak něco:(

Asi bych začal u kabelů a svíček,je klidně možný že jedna znich mohla odejít,proto ta ztráta výkonu a nepravidelný chod asi bych to dotah někomu kdo tomu rozumí a moc se vtom nehrabal abych tomu eště víc neuškodil

[upravil dne 1.2.2008 vendi.stejskal]

dneska jsem byl u kluka co tomu rozumi tak zitra se tam mam zastavit, tak doufam že to bude nějaká drobnost... mám ho z bazaru asi týden, a nerad bych ho reklamoval nebo něco...

Původně zaslal: PeS16

dneska jsem byl u kluka co tomu rozumi tak zitra se tam mam zastavit, tak doufam že to bude nějaká drobnost... mám ho z bazaru asi týden, a nerad bych ho reklamoval nebo něco...

Tak ti držim pěsti ať máš štěstí a je to jen něco malího,ňáká prkotina