Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šrouby


Cidas

Recommended Posts

Napsán autorem Cidas

Nevíte někdo, jak musí být minimálně zapuštěný šrouby u kola v disku aby to bylo bezpečný?

No když zjistíš jakej materiál je ten disk, tak ti to řeknu přesně. Už jsme to brali i ve škole :D

Ocel: min. 1*průměr šroubu.

Šedá litina: min. 1,25*průměr šroubu.

Al slitina: min. 2*průměr šroubu.

[Editován dne 12/12/03 Spec]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Cidas

Spec, Voští: No vzádu mám teď 1.5 cm v bubnu... V předu je to tak jak to bylo... Takže i kdyby to byl jakýkoliv z těch materiálů, tak by to mělo stačit... Tak dík za rady... :D

Možná bych díky tomu trošku omezil otáčení na suché silnici přes ručku, jak jsi mi dneska předváděl :D

Ale i tak by to mělo vydržet. Je vyzkoušený (asi výpočtem), že ten spoj podle těch hodnot, co jsem ti napsal, vydrží to samé, co vydrží plocha průměru šroubu. Takže by to \"mělo\" vydržet všechna možná úskalí jízdy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na suché silnici jsem auto otáčel ručkou jen jednou a od té doby to nedělám, protože ho to trošku likviduje... S tebou jsem se otočil na hodně mokré silnici a to jen proto, že bych to tam jinak moc rychle neotočil :D... No, takže šrouby to unesly, tak snad to bude OK... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...