Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyrezlé víko na motoru peugeot 306


hbboy

Recommended Posts

přehozené je to za půl hoďky, vcelku jednoduché jen před nasazením pořárně odmasti hlavu a doporučuji to víko natřít nějakou barvou, hlavně tam kde zůstává voda tj. žlábek pod těsněním. Já mám barvu hamerite (antikorozní) co jsem použil i na kotouče a žlábek sem vylil barvou a nechal zaschnout :roker

[upravil dne 31/1/08 purkmistr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě to sundej a zkus očistit (zlehka - tata čistil a čistil až udělal díru!!!) radějo smirkem než ocelákem. Pokud tam nebude díra tak natři, ale pokud bude tak raději kup jiné, nemá cenu to ani vařit protože to nepujde a ani nechytíš rovinu a bude ti téct olej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale já to mám hodně vyrezlý a bylo tam víc věcí ale todle byla nejhorší

Ještě se chci zeptat jak je to když mám v techničáku číslo motoru, ale motor je vyrezlý už jsem to tak kupoval a u nás v brodě to v pohodě prošlo, co mám udělat aby to prošlo i jinde, mám to nějak nechat v TP přepsat ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to vada 306-tek s motorem 1,4 a 1,6 ale na stav auta namá vliv. Je to tím jak v dešti tam přez chladič a spodkem cáká voda od silnice z ostatních aut. V úterý sem jel po dálnici (pršelo) a doma sem se podíval na motor a to víko bylo úplně špinavé a mokré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, jdi na DI a dostaneš náhrádní číslo k motoru (papírově) ale udělej to před prodejem aby dotyčný ti to potom neomlátil o hlavu že to na sebe kvůli tomu číslu nemůže na sebe napsat

To vyzezlé číslo je další chybička na 306-ce, ale na technické to většinou projde, ale znáš to většinou není vždy

[upravil dne 31/1/08 purkmistr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: purkmistr

na vrakovišti kolem 500 ale já to kupoval taťkovi na jeho zde na fóru od někoho za 200,- Zkus se tady optat, dej nové vlákno v sekci koupím

Neměl jsi to ode mě? Nějaký víko jsem posílal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: purkmistr

a balil si to do krabice od tlumičů? víko s uzávěrem a vnitřní plech? Ještě tu krabicu mám v garáži a bylo to někdy loni asi na jaře? jestli ano tak to mám od tebe:-)

[upravil dne 31/1/08 purkmistr]

I s uzávěrem a vnitřním plechem určo! Ta krabice od tlumiče je možná.... Ale asi to je ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...