Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zaplacené ubytování - lepší se to (možná kvůli tomu, že jsme nabídli několik míst k vrácení???


Recommended Posts

Původně zaslal: Blizzard

Původně zaslal: Marlin

Medo, , copak je v hospode zakazna konzumace vlastniho alkoholu?:myslim

ja bych to videl na jejich mistni pivo.

no ono se většinou domácí netváří moc dobře, když se člověk sežere z vlastních zdrojů... :nevim

Přátelé - tak nevím, ale zkuste se vžít do provozovatele penzionu, myslíte, že nám tam dovolí dělat sraz proto, že mám modrý oči?? Ne, je to tak, že očekává od celé sestavy, že u něj zapomene nějakou kačku (a ne, že si doveze svoje zdroje) - takže apeluju na normální slušné chování a do toho konzumace vlastních pochutin v restauraci určitě nepatří - nechcete si s sebou taky dovézt guláš v konzervě a nechat si ho - samozřejmě grátis - ohřát v mikrovlnce???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Blizzard

Původně zaslal: Marlin

Medo, , copak je v hospode zakazna konzumace vlastniho alkoholu?:myslim

ja bych to videl na jejich mistni pivo.

no ono se většinou domácí netváří moc dobře, když se člověk sežere z vlastních zdrojů... :nevim

Přátelé - tak nevím, ale zkuste se vžít do provozovatele penzionu, myslíte, že nám tam dovolí dělat sraz proto, že mám modrý oči?? Ne, je to tak, že očekává od celé sestavy, že u něj zapomene nějakou kačku (a ne, že si doveze svoje zdroje) - takže apeluju na normální slušné chování a do toho konzumace vlastních pochutin v restauraci určitě nepatří - nechcete si s sebou taky dovézt guláš v konzervě a nechat si ho - samozřejmě grátis - ohřát v mikrovlnce???

V podstatě jsem tím něco takového chtěl říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...