Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

P 307 2.0 Benzin, jak ste spokojni


silex

Recommended Posts

Původně zaslal: silex

Brat chce kupit P 307 2.0 Benzin, 5 rocny, 80 000 km,

Ma tato motorizacia neake muchy? Aku to ma realnu spotrebu? Ako ste spokojni s tymto motorom.

osobne prui benzine by som isiel radsej do 1,6 16V....aspon tod moj nazor:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MartinR

A dokonce ve dvou výkonnostních verzích.Tuším, že kolem 100 a pak 136kW.

To ano, ale nejbeznejsi jsou 100 kW. Ja mam jiz skoro dva roky a zatim spokojenost, spotreba okolo 9 litru. Zajimava je vnitrni vybava. Sice jsem resil par much, ale uz je vse v poradku a ja jsem spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Naozaj ich nie je vela a hlavne maju dobru vybavu. Ale nakoniec sa mi ho podarilo presvedcit ze pri jeho 25 000 km rocne by bol diesel rozumnejsim riesenim.

Brat je zaryty benzinista, ale kalkukacka nepopusti. Ono je rozdiel jazdit za 9l alebo za 6 l.

= 30 000 sk rocny rozdiel lv pohonnych hmotach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: silex

Naozaj ich nie je vela a hlavne maju dobru vybavu. Ale nakoniec sa mi ho podarilo presvedcit ze pri jeho 25 000 km rocne by bol diesel rozumnejsim riesenim.

Brat je zaryty benzinista, ale kalkukacka nepopusti. Ono je rozdiel jazdit za 9l alebo za 6 l.

= 30 000 sk rocny rozdiel lv pohonnych hmotach.

zapocitaj si do kalkulacky aj amortizaciu daleko drazsich suciastok ktore na diesly casom musis vymenit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam najazdene 150 000 km a okrem dvoch siletblokov (1500 Sk) a vymeny rozvodo (8000 Sk) je tam vsetko povodne. Na palive rozdiel 180 000 Sk (oproti 2.0 Benzin) a to ratam spotrebu 6.0 (realna je 5.2). Filtre a ostatne blbosti - rozdiel benzin/diesel nema zmysel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...