Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Starter


kumace

Recommended Posts

Pri nastartovani klucmi motor normalne naskoci ale ked uz pustam klucik spet tak pri odpajani startera sa ozve taky skrk. Akokeby sa pri vracani toho pastorku alebo jak sa to vola obtrel o zotrvacnik.

Stalo sa mi asi 2x ze som potocil kluce uz pri zastartovanom motore, lebo som ho nepocul na volnobeh. To asi nerobi dobre tomu starteru ze?:roll

Myslite ze neco odchadza, nejaka vratna pruzina alebo neco?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kumace

Pri nastartovani klucmi motor normalne naskoci ale ked uz pustam klucik spet tak pri odpajani startera sa ozve taky skrk. Akokeby sa pri vracani toho pastorku alebo jak sa to vola obtrel o zotrvacnik.

Stalo sa mi asi 2x ze som potocil kluce uz pri zastartovanom motore, lebo som ho nepocul na volnobeh. To asi nerobi dobre tomu starteru ze?:roll

Myslite ze neco odchadza, nejaka vratna pruzina alebo neco?:myslim

hej hej...je tam pruzina ktora by mala pastorok vratil do spodnej volnej polohy ,ta asi bude unavena a tento efekt nieje taky aky by mal byt..... vymen pruzinu a bude to ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: kumace

Pri nastartovani klucmi motor normalne naskoci ale ked uz pustam klucik spet tak pri odpajani startera sa ozve taky skrk. Akokeby sa pri vracani toho pastorku alebo jak sa to vola obtrel o zotrvacnik.

Stalo sa mi asi 2x ze som potocil kluce uz pri zastartovanom motore, lebo som ho nepocul na volnobeh. To asi nerobi dobre tomu starteru ze?:roll

Myslite ze neco odchadza, nejaka vratna pruzina alebo neco?:myslim

hej hej...je tam pruzina ktora by mala pastorok vratil do spodnej volnej polohy ,ta asi bude unavena a tento efekt nieje taky aky by mal byt..... vymen pruzinu a bude to ok

Má pravdu velebnosti......:papa :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...