Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

"rozbitá" 306


amater

Recommended Posts

v pondělí jsem byl nabouran, odnesl to sloupek, práh, dveře a bok. Chlapík od pojištovny mi řekl, že to vypadá na totálku vzhledem k ceně oprav a ceně auta.

http://www.pixhost.org/viewimage.php?file=/images/tEG29494.jpg

http://www.pixhost.org/viewimage.php?file=/images/eQH29559.jpg

čekám kolik mi za to dají, mohli byste odhadnout cenu orav???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: amater

v pondělí jsem byl nabouran, odnesl to sloupek, práh, dveře a bok. Chlapík od pojištovny mi řekl, že to vypadá na totálku vzhledem k ceně oprav a ceně auta.

http://www.pixhost.org/viewimage.php?file=/images/tEG29494.jpg

http://www.pixhost.org/viewimage.php?file=/images/eQH29559.jpg

čekám kolik mi za to dají, mohli byste odhadnout cenu orav???

pokud nevyskocily pyropatrony tak je to oprava na max 20 tisic +lak , ale dily z vraku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sa da opravit. v podstate sa mu nestalo nic take vazne. snaz sa aby to nebola totalka. to je najhorsi variant. oni tie svine poistovacke ti z ceny auta, ktoru daju hodne nizko odpocitaju cenu pouzitelnych zvyskov auta, co je v tvojom pripade skoro vsetko, takze suma sumarum ti vyplatia par korun a dovi.

ked to budes rozpredavat, tak to bude trvat velmi dlho, budes mat na 3-4 mesiace o zabavu postarane s rozoberanim a predavat diely budes mozno rok. ja som dopadol podobne. moje auto bolo ale tak rozbite ze sa fakt nedalo opravit. malo skrutenu karoseriu, to by uz nebolo nikdy take ako predtym.

dvere zozenies z vraku ten bok tiez. sikovny opravar ti odreze tu pokrcenu cast, navari zdravu. ked to zvntura zakonzervuje tak by to malo byt ok aj s koroziou. plastove prahy sa daju zalepit, ked sa to vsetko nastrieka tak by to malo byt znovu ako predtym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: alternativ

Nejde to oterit, protoze jako hypertext je jen cast odkazu. Zkopiujte cely odkaz a otevrete si jej v novem okne a bude to v poho.

Jinak takovou nejakou "totalku" prave shanim, abych si ji mohl opravit a uzivat, takze kdyby si prodaval...:aut

mne to nejde ani tak..to som skusal hned

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz to slape

eQH29559.jpg

tEG29494.jpg

ty kokos...toto je akoze buracka........ vsak to je len maly tukes....

menil by som len dvere, tie by som neklepal....ostatne vyklepat, aj prah aj blatnik....to je nic.... klampiar robota cca 4500 SK max, nove dvere 3500 SK max. , lak tak cca 1500 -2000 dile...cize cca do 6000 sk...do 15 litrov uplne v pohode

[upravil dne 31/1/08 marisw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teraz to uz neovplyvnis. akurat sa s nimi mozes natahovat ked to vypocitaju na moc malo.

ja som mal rovnaku skusenost. volal som hned poistovnu, prisiel obhliadac pozriet. ani nezapisal vsetko co mal, ja blbec som mu to podpisal a potom sa uz so mnou nebavili.

ak este nebol u teba na to kuknut tak pozri dokladne auto a nepodpis mu protokol ked tam nebude napisane vsetko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně ti řeknu takhle pokud ti to uznají jako totálku a vyplatí slušné peníze tak když rozprodáš na díly tak hodně moc dobře vyděláš ! Takže bych je u toho nechal a čekal na ocenění a vyjádření k té totálce ! Jinak bych bral přední nárazník :o) za něco rozumného :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

never tomu ze na tom zarobis. viem o com hovorim. mam vlastnu skusenost. ano, zostane ti vela dielov a rozpredas ich mozno za 50-60 tis. lenze vezmi do uvahy ze kolko casu nad tym stravis, chodit furt na postu,

ja este stale rozpredavam auto. buracka sa mi stala 05/2007. odvtedy to predavam. a to kazdy len vymysla ako to dostat za par korun. ked niekomu povies 2-3 tisic tak to je moc. jasne ze napravu a motor (ale len ked je to diesel) a kolesa predas dobre. ale ostatne nikto nebude chciet. a ked aj ano, tak 500-800.

to auto je skoda rozobrat na diely. treba opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,skoro stejně mě naboural starší pán v klobouku,když jsem měl auto 3 měsíce.:super Dveře,zadní díl,stahování oken,výplň dveří K.O. hrčka ve střeše,práh a středový sloupek pomačkaný.Auto mělo v té době 6let a o nějaké totálce ani zmíňka.Tak jsem to dal do Peugeot servisu a oni si naůčtovali 69,000kč mě to bylo jedno šlo to z pojistky viníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...