Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zapalovacia lista Electrifil kde sa da kupit?


kamen22

Recommended Posts

Guest servisman

někde se tu psalo že je nalévací otvor oleje do motoru drobet jinde posunutý , že asi zapalovací rampa není záměnná.:myslim musel by se dát i jiné víko ventilů zřejmě ale necjci strašit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrejme to bol ten novsi typ 597073.

Pokial by bol problem len v tom tak to zvladnem upravit, pretoze som vcera moju listu Sagem rozobral-odvrtal platove nity na ktorych drzi horny kryt - je zapeceny 6 plastovymi nitmi ku samotnemu telesu s indukcnymi cievkami. A ejhle zistil som ze zalievacia hmota ktorou su pozalievane suciastky v liste je na viacerych miestach popraskana co moze sposobit vniknutie vlhkosti co je asi pricina preco sa listy od sagemu tak J...bu, niekde aj tu som cital ze electrifil tam dava pruznu zalievaciu hnotu.

Hlavne aby bol rovnaky konektor.

Aspon mi prezrad ak vies kde sa to da kupit, to co tu bolo o electrifile popisane som uz precital a nikto sa tam nezmienuje kde a za kolko sa da kupit.

Původně zaslal: sarkomi

někde se tu psalo že je nalévací otvor oleje do motoru drobet jinde posunutý , že asi zapalovací rampa není záměnná.:myslim musel by se dát i jiné víko ventilů zřejmě ale necjci strašit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano viem ale zo xantiaclubu som sa dozvedel od automaxhulin@seznam.cz co je predajna na xantie, ktore tiez maju to iste, ze Valeo dodava listu od vyrobcu Sagem. A som tam kde som bol. Este som nasiel firmu Autodíly MJauto, Vančurova 5, Brno Židenice, 61500, tel: 548 533 193, 603 812 458, email:mjauto@volny.cz, web:www.mjauto.cz ze oni ponúkajú listu pod kodom 0040100256 od firmy Beru ale nevedeli mi povedat ci to nie je sagem pretoze na kryte ma iba nalepku Beru germany.

Zajtra pokracujeme dufam. Ozvite sa niekto dik

Původně zaslal: Ferry

autobenex prodava Valeo

[upravil dne 30/1/08 kamen22]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som skusal teraz v serviceboxe a zistil som ze spravne sa to pise Electricfil nie electrifil. Pod spravnym nazvom je aj stranka www.Electricfil.com ale zastupenie v cz/sk ziadne. Vsetci dovazaju len zapalovacie kable bougicord co je obchodna znacka electricfil.

Původně zaslal: Ferry

ja zkousel hleda na webu nejaky jejich zastoupeni a pomalu jsem nenasel ani jejich vlastni stranky, takze jsem se nic nedozvedel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasiel som na oficialnej stranke www.bougicord.com/fr/search.php, to co som hladal. A zaujimave je ze tam pisu, ze sa na niektore motory RFV nemontovala zapalovacia lista, ale inducka z 2.0 8V so 4 klasickymi kablami, no to by ma nenapadlo. Stretol sa niekto s takou verziou?

No a nasiel som na slovensku aspon zopar firiem ktore predavaju veci od Bougicordu tak snad aj tu listu dovezu:mrk

Původně zaslal: kamen22

Ja som skusal teraz v serviceboxe a zistil som ze spravne sa to pise Electricfil nie electrifil. Pod spravnym nazvom je aj stranka www.Electricfil.com ale zastupenie v cz/sk ziadne. Vsetci dovazaju len zapalovacie kable bougicord co je obchodna znacka electricfil.

Původně zaslal: Ferry

ja zkousel hleda na webu nejaky jejich zastoupeni a pomalu jsem nenasel ani jejich vlastni stranky, takze jsem se nic nedozvedel

[upravil dne 31/1/08 kamen22]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...