Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HDi vs. sportovní výfuk


Schreek

Recommended Posts

Pe.Tr: Já tam psal, doporučili mi ať si vyberu nějakej univerzál :myslim rada nad zlato :mad:

Zajímavý je, že mi tvrdili, že remus na mý auto nic nedělá, ale na stránkách je jasný, že dělá, jen nikdo neví jak to vypadá :roll

[upravil dne 31/1/08 Schreek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Schreek

Pe.Tr: Já tam psal, doporučili mi ať si vyberu nějakej univerzál :myslim rada nad zlato :mad:

Zajímavý je, že mi tvrdili, že remus na mý auto nic nedělá, ale na stránkách je jasný, že dělá, jen nikdo neví jak to vypadá :roll

[upravil dne 31/1/08 Schreek]

toje divny :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dával jsem tady výše odkaz, na stránkách remusracing je výfuk přímo na mý auto, ale za hroznejch peněz :bojim Tak si to musim nějak nechat projít hlavou co a jak. On orig. výfuk je poměrně dost pokřivenej a tak mi dělá starost aby tam pak univerzál nešel šikmo, což by moc hezky nevypadalo :myslim Asi si zítra lehnu pod auto a budu zkoumat co by se dalo :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikto11: Pokud se bavíme o výfuku přímo na konkrétní auto, tak bohužel :bojim Ty ceny jsou takový 6500 - 8500 Kč. Univerzál by samozřejmě vyšel na polovinu, ale tam si nějak netroufám nějakej vybrat, všechny jsou stavěný na benzínový motory :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám sice 406 TD ale mám tam univerzál výfuk na benzíny a jede to úplně normálně,jak předtím,možná i líp...zvuk jen trošku hlubší ale ne o moc....jezdím tak už rok a bez problému...jen sem musel trochu poupravit nárazník protože by mi vycházel výfuk zkřiva

[upravil dne 3.2.08 Qweer]

post-0-14109598866888_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Qweer: Dík za názor :super Pokusim se tam asi dát nějaký uni, pokud by vyšel rovně, pokud ne, tak se asi plácnu přes kapsu a dám tám nějaký přesně pasující. Můžu zeptat co to je za výrobce co sis tam dal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si teda udělal radost a zároveň trochu autíčku ulevil :D

Výfuk mám od firmy spei. Je to značka Ulter Sport, universální, plně průchozí, celonerez, kratší verze (kvůli místu). Cena 3700,- vč. montáže, za 2 hodinky to měli a práce byla opravdu precizní, celou dobu jsem je zdálky kontroloval :aut

Zvuk dle očekávání téměř beze změny, sice je malinko hlubší a občas při velké snaze se dá zaslechnout jeho "dunění" ale je velice tichý, což mi maximálně vyhovuje :super

Výfuk samozřejmě nepřidal na výkonu ani chcíplého velblouda, ale má výrazný placebo efekt, takže mám pocit, že to jede zas o něco líp :D

Tímto bych chtěl moc poděkovat všem co mi pomohli svou radou i názorem. Nebyla na tom asi žádná věda, ale chtěl sem mít jistotu, že to bude v pořádku :potlesk:potlesk:potlesk

4824-Vyfuk1.jpg

4824-Vyfuk4.jpg

4824-Vyfuk2.jpg

4824-Vyfuk3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MatrixChose: Tak si tam zajed. Přijedeš vybereš a za 2-3 hodky můžeš jet domu, objednávat se netřeba :super Výběr tam je obrovskej a vše skladem, takže o tom jakej tam dáš si rozhodneš přímo při instalaci, což mi přijde jako velká výhoda páč podle fotky na netu bych si asi nevybral žádnej :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Schreek

MatrixChose: Tak si tam zajed. Přijedeš vybereš a za 2-3 hodky můžeš jet domu, objednávat se netřeba :super Výběr tam je obrovskej a vše skladem, takže o tom jakej tam dáš si rozhodneš přímo při instalaci, což mi přijde jako velká výhoda páč podle fotky na netu bych si asi nevybral žádnej :aut

A kdeze to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam na HDIcku taky duplex, je to "samodomo" odpor to ma spis nizsi nez vysi, ne? -logicky!

No a jeste k tomu "odporu" co musi mit turbo - proboha co je to za blbost? Ted nevim kdo to tam ze zacatku psal, ale nejlepsi je vyfuk bez tlumicu! Proc asi na auta nad 500koni davaji jen rouru a to co nejtlustsi... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

f3Rd@: Jasný, odpor je blbost, cílem je co největší průchodnost potrubí :super Co sem prohlížel tyhle tlumiče, tak je skrz ně normálně vidět, to mě uklidnilo a pak už to bylo jen o tom si vybrat jakej :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...