Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ostrekovače (trysky) čelného skla


Lubos77

Recommended Posts

Ahojte,

Chcel by som sa spytat, ci niekto nema namontovane nejake "lepsie" ostrekovace predneho skla, nakolko tie origo co tam mam nahodene sa blbo nastavuju a nepaci sa mi ako funguju. Idealne by bolo, ak by bolo mozne zohnat nejake take ktore rozprasuju vodu na taku akoby "hmlu" (v octaviach je to napriklad standard)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Lubos77

Ahojte,

Chcel by som sa spytat, ci niekto nema namontovane nejake \"lepsie\" ostrekovace predneho skla, nakolko tie origo co tam mam nahodene sa blbo nastavuju a nepaci sa mi ako funguju. Idealne by bolo, ak by bolo mozne zohnat nejake take ktore rozprasuju vodu na taku akoby \"hmlu\" (v octaviach je to napriklad standard)

\\Taky mě to štvalo,ale už jsem to vyřešil.Mám ještě 405SRi a na té jsou přímo na stěračích lišty,které stříkají přímo pod stěrač.Dal jsem si tady na foru dotaz a jeden nejmenovaný kolega mi je poslal.Už to mám namontované a funguje to naprosto skvěle.Stačilo přetáhnout hadičky a bylo to!Podle mě je to nejjednodušší způsob jak to vyřešit.Myslím,že se ty lišty dají sehnat na nějakém vrakáči nebo tady na P-C.:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam mám ty z octavie,rozprašovací,musel jsem je upravit,ořezal jsem je dokulata,protože ochcávka má hranatou díru a Pegina kulatou,nechtělo se mi pilovat do kapoty.Jedna tryska stála 120 Kč,- Funguje to dobře,rozpráší vodu po celém skle,takže stěrače nedřou nasucho.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lubos77

Ahojte,

Chcel by som sa spytat, ci niekto nema namontovane nejake \"lepsie\" ostrekovace predneho skla, nakolko tie origo co tam mam nahodene sa blbo nastavuju a nepaci sa mi ako funguju. Idealne by bolo, ak by bolo mozne zohnat nejake take ktore rozprasuju vodu na taku akoby \"hmlu\" (v octaviach je to napriklad standard)

řeším to teď na cabriu a ptal jsem se v peugeotu, a nové už jsou na 306 s rozprašovačem ... a jinak tam pasují ze Xsary ta měla rozprach od začátku...

[upravil dne 29/3/08 ajsik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Smeták

Původně zaslal: Lubos77

Ahojte,

Chcel by som sa spytat, ci niekto nema namontovane nejake \"lepsie\" ostrekovace predneho skla, nakolko tie origo co tam mam nahodene sa blbo nastavuju a nepaci sa mi ako funguju. Idealne by bolo, ak by bolo mozne zohnat nejake take ktore rozprasuju vodu na taku akoby \"hmlu\" (v octaviach je to napriklad standard)

\\Taky mě to štvalo,ale už jsem to vyřešil.Mám ještě 405SRi a na té jsou přímo na stěračích lišty,které stříkají přímo pod stěrač.Dal jsem si tady na foru dotaz a jeden nejmenovaný kolega mi je poslal.Už to mám namontované a funguje to naprosto skvěle.Stačilo přetáhnout hadičky a bylo to!Podle mě je to nejjednodušší způsob jak to vyřešit.Myslím,že se ty lišty dají sehnat na nějakém vrakáči nebo tady na P-C.:super

Tiež mám tieto ostrekovače na stieračoch a kupoval som ich normálne v obchode ( www.faro.sk ) Fungujú skvele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajsik

řeším to teď na cabriu a ptal jsem se v peugeotu, a nové už jsou na 306 s rozprašovačem ... a jinak tam pasují ze Xsary ta měla rozprach od začátku...

[upravil dne 29/3/08 ajsik]

byl jsem v Peugeotu a měli tam na 306ku jen ty samé, co mám já (čili naprd), tak jsem zajel do Citroena a nechal jsem tam sice 250,-, ale mám teď Xsara/Saxo ostřikovače s rozprachem a paráda, navíc podle mě i vypadají líp:super

post-0-14109599711165_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: agresssor

Ja tam mam trysky za 20 kc ze skody 120 a fungeuje uplne stejne jakoby tam byli origo

No nevím.Ty jsem zkoušel taky a byly uplně na prd!Neplnilo to požadovaný účel.Z těchto to nestříkalo tak jak mělo a při vyšších rychlostech to vítr jednoduše sfoukl a na sklo toho pak přišlo málo!!!:roker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

a tommy jsou stelovatelne,strikaji presne tam kam maji?

stelovatelne nejsou, ale nastesti to vychazi tak, ze strikaj zhruba na prostredek, takze se to rozprasi takrka na cele okno..rozhodne vuci puvodnim pokrok tak o 200%..vedet tohle uz pred dvema lety, tak se mi investice vratila na kapaline do ostrikovacu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: oni

a tommy jsou stelovatelne,strikaji presne tam kam maji?

stelovatelne nejsou, ale nastesti to vychazi tak, ze strikaj zhruba na prostredek, takze se to rozprasi takrka na cele okno..rozhodne vuci puvodnim pokrok tak o 200%..vedet tohle uz pred dvema lety, tak se mi investice vratila na kapaline do ostrikovacu:D

my sme na ne dnes s kamosem koukal v peugeotu a prave nam prisel nestelovatelnej,ale kdyz to rikas tak do nich taky asi pujdu!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

dyt pisu, ze NENI nastavitelnej..ale vyhovuje tak, ze neni potreba nastavovat..mam typ pro Saxo/Xsaru..a typek z prodejny Citroenu byl natolik ochotnej, ze mi to sam napred vyzkousel, jestli to sedi a strika, jak ma, nez jsem to koupil:super

no to bylo jako ze jsem myslel ze si nas utvrdil v tom ze to neni stelovatelny! kamos si je objdenal,tak sem pak zjedavej jak to bude fachat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...