Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

BLBOST NA ELEKTROINSTALACI A JAK DOKÁŽE POTRÁPIT


purkmistr

Recommended Posts

Tak sem se včera vydal do Prahy (musel sem na Indickou ambasádu). Rano cca v 5 sednu do auta jako první na mě rádio hlásí vložte kód a byly vymazamé paměti, potom nastartuji a rup žárovka ve světle osram + 50% svítivosti 270,- cca 2 měsíce. Říkám si to bude ale pěkný den a měl sem pravdu. Vyměnil sem žárovku, vyjedu a z motoru takové jako pískání jako od turba když zabírá, zastavím ale v motoru nic a vše ok, tak sem vyjel i se zvukovými doprovody rádoby turba) Po cestě, vždy když sem přepínal světla potkávací na dálkové auto vždy škublo a motor se začal dusit, vždy ale cca 2s. Cesta do Prahy uběhla celkem pěkne (až na to parkování!!!!!! :grr ) Ale co se mě nestalo, přicházím od ambasády, sednu do auta a zase rádio chce kód a tentokrát se vymazal i teploměr s hodinami. Říkám si asi blbej dotek, takže nastavím hodiny, zadám kód na rádio a ejhle "špatný kód! a rádio sem si zakódoval :grr Ale aspoň v poho nastartuju a vyjedu směr Prostějov. U národního divadla zrovna na křižovatce auto škyt, škyt a zdechlo a s ním lautr všecko - palubka, blinkry,motor, světla,... takže sem nemohl dát ani výstražné blinkry. Vtom mě osvítil asi duch svatý, vylezu z auta a hned po baterce, zdálo se být vše ok až sem si všiml že + kontakt (ten bakelitový šroubovací) pokud na něj chytnu zaprská a rozsvítí se světla :D Takže pohýbal sem s kontakty hned do auta, nastartovat a pryč od té 200m kolony co jsem způsobil :bojim Na parkovišti sem si to dočasně opravil a zjistil sem, že už tam nemám ten turbo efekt, při ppřepínáńí světel motor ok a všechny závady se tím odstranily, jen to rádio bylo zakódované ale to sem za hoďku vložil správný kód a vše běhá jak má. Teď se chystám na výměnu té spony a doufám že už bude klid :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsi na to přišel docela rychle ,pě to trvalo podstatně dýl, taky jsem se kvůli kontaktům na baterce natrápil

už tomu budou cca 3 roky , auto si najedou zavíralo a otvíralo jak samo chtělo .....

[upravil dne 30/1/2008 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...