Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

20cm sub?


Capy

Recommended Posts

jenže já nemam sedana ale cabrio. a tam dát něco do kufru je jako vyhodit do popelnice. chci to dozadu před zadní sedačku doprostřed a tam víc jak 20cm nedostanu ani kdybych se na hlavu stavěl. Jinak mě už to hraje takhle pěkně mám tam tim rodekem nakrmený kompo emphaser. jen chci trošku přilepšit hloubkám né chrastící auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

raptor je 18tka ne. dveře kuchat nechci protože mám hezké obložení. proto jsme tam montovali ty 16,5 emphas... že tam nebude sub. A hraje to pěkně když se krmí,někdo si i myslí že tam mam basáček.

raptor nevím ten má zatížitelnost jen 100W rms a pak 20 je lepší než 18 ne? když ho tam dostanu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Capy

raptor je 18tka ne. dveře kuchat nechci protože mám hezké obložení. proto jsme tam montovali ty 16,5 emphas... že tam nebude sub. A hraje to pěkně když se krmí,někdo si i myslí že tam mam basáček.

raptor nevím ten má zatížitelnost jen 100W rms a pak 20 je lepší než 18 ne? když ho tam dostanu

jj je to ta 18tka musel bys dát na každej kanál jeden.

jestli je 18 lepší než dvacítka zaleží, obecně je 20 lepší protože má větší plochu membrány ale zase raptor má větší výchylku a tenhle prcek je celkem dobrej.

hele jestli chceš a vzpomenu si tak ti vyhrábnu test 20 subů;) kdyžtak se připomeň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je hezké takhle čisté zástavby mám velice rád.

ale u mě by to nebylo nic platné. mezi kabinou a kufrem nemám plato. ale mám dvojitou stěnu protože se tam skládá střecha a v dolní části jsou nesklopitelné sedačky a za nima plech. takže by to hrálo jen v kufru. a to nemá vůbe ccenu. proto řeším toto - musím nacpat něco do kabiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak test jsem našel večer nafotím a pošlu:mrk

jinak pokud jde o výběr z techto dvou tak doporučím výjmečně toho Hertz HX 200 protože i v tom testu vyhrál :super (P8 je přeznačená W8 a to je asi jedinej helix, který nedopadl nejlépe:()

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...