Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 205 sraz


renm

Recommended Posts

Původně zaslal: renm

To ohledně banneru chápu, v tomhle máte pravdu, psal mi to Rebik, i když by se dalo polemizovat že jsme jedna tlupa lidí tak proč mezi sebou platit když to není žádná komerční reklama, ale necháme to být. O něco míň se mi nelíbí že jste chtěli 500,- za prezentaci našich vlastích triček ve vlastním topicu, ale dobrá, máte pravidla, taky vás za to nenapadám.

Jde mě tady o princip. Ohlášení srazu vedení nebo to že jsme se zařadili do komunity lidí oslavující jednoho z nejúspěšnějších peugeotů a kvůli tomu nás napadáte se mi nelíbí. Vždyť mi na peugeot club neplivem tak nechápu proč se takhle chováte. Udělal jsem úplně obyčejnou fádní věc že jsem oznámil sraz 205tek stejně jak teď někdo dal odkaz v pokecu na autodrom v Brně kde by chtěl uspořádat jízdy. Nevidím na tom nic špatnýho. Nechci slyšet nic o tom že vám přetahujem lidi nebo že vám kazíme vaše obrovské zisky z reklam, sami musíte uznat že je to blbost, taháme tu za jeden provaz jménem Peugeot. Jediné v čem tu chápu roztržku jsou fakt jen peníze, nevidím jiný důvod proč nám chcete dávat jiné práva než má zde kdokoliv ostatní.

Dobře, tam se nejedná o klub, takže pokud půjde o klubovou akci, dej to sem, ohlaš to vedení mailem, slušnost to je, nikdo to nezakazuje a budeme spokojení všichni, budou to vědět i Ti, kteří nechodí na 205club a budou se chtít přijet podívat. S tím proč si platit mezi sebou, to taky moc nechápu, chápu že zaplatí za reklamu autoservis, ale proč budou platit Peugeoťáci Peugeoťákům? Jde tu o co? Renm na tom nechce přece vydělávat, to je nesmysl, dělá to zadarmo jako všichni ostatní, protože má prostě Peugeoty rád..:myslim

[upravil dne 1/2/08 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm ... Renm se sice mohl zeptat ... nicmene to jak jste zareagovali bych rekl ze vypovida spis o vas panove ... myslim, ze jako jeden z tech nejstarsich (i kdyz ted uz byvali) clenu Peugeot Clubu, musim bohuzel konstatovat, ze o penize a o navstevnost tu jde a je to presne to proc jsem odsud odesel a budou me nasledovat dalsi ....

proste kdyz nekdo zacne odstrkovat ty co neplatej, je to spatny ... obzvlaste pokud vyhody slevy na uz tak predrazeny dily, nebo servisy kde clovek zaplati vic nez jinde bez slevy .... Navic kurna je to hobby ... konicek ... tak proc za nej platit ... nestoji uz tak dost?

Nevadi mi par stovek, ale spis princip... chci aby se na foru bavili lidi ktery to bavi a delaj to ...

no nic ... na dlouho se zase neozvu :) ... proc taky ... co bych tu delal, ze jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na svém názoru si trvám a je dle mého oprávněný, omluvím se ale až mi někdo řekne pádnej důvod za co...oznamování srazu adminům snad nemyslíte vážně, to je jako cenzura? Nic proti vám nemám ale takové rýpání z vaší strany mě mrzí..

[upravil dne 1/2/08 renm]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

Na svém názoru si trvám a je dle mého oprávněný, omluvím se ale až mi někdo řekne pádnej důvod za co...oznamování srazu adminům snad nemyslíte vážně, to je jako cenzura? Nic proti vám nemám ale takové rýpání z vaší strany mě mrzí..

[upravil dne 1/2/08 renm]

Hele Remme, musíš ale pochopit a uznat, že ačkoliv většina členů 205Clubu chodí i sem na PClub, tak tyto dva kluby jsou o dost jiné a hlavně je to jako kdyby jsi vylepoval plakáty na místa, která ti nepatří. Je pravda že 205Club založili lidé, kteří původně chodili na PClub, ale přece se nejde do nekonečna chovat tak, že jsou kluby vlastně jeden......

Tím myslím:

1. Buď si 205Club pojede na svoje triko a ke všem ostatním klubům se bude chovat korektně, slušně a tak jako by členy ostatních klubů viděl poprvé

nebo

2. 205Club se dohodne s PClubem, bude jeho součástí a bude se podle toho chovat a respektovat jeho pravidla.

Ať tak či tak, souhlasím s Rebikem, že se mělo vedení PClubu nejdříve dát vědět a až pak sem dát tu pozvánku.

Ještě by nebylo tak hrozný, kdyby někdo napsal:"Hele lidi, víte, že se na P205Clubu chystá sraz:o, jestli chcete, tak mrkněte na jejich stránky"

Ale když sem zástupce 205Clubu napíše oficiální pozvánku bez toho aniž by se předem dohodl s PClubem:myslim:myslim

Jak již zde psal Medvěd. Myslím, že by Ti požadavek nikdo z PClubu nezamítl. Bylo by to korektní a v rámci slušnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Vážení 205kaři, když už používáte tohle fórum na svoji propagaci, čekal bych, že oslovíte někoho z vedení a aspoň se zeptáte. Nechceme Vám to nějak blokovat, ale aspoň slušnost bysme očekávali....

K čemu jinému je tohle forum když né k propagaci nás a našich aut :myslim ... Když jsme u slušnosti ... opravdu se to nedalo vyřešit jiným způsobem než kazit pár fandům tohoto modelu nadšení z prvního srazu :nevim ... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

To je přesně ono co nepochopím, buď jsme fandové peugeotu a nebo dvě konkurující si firmy kde jedna se chce přiživit na druhé.

Jsme a měli bychom zůstat jednotní, ne se tu kastovat, to je přece blbost, nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak to pozoruji tak mě opravdu připadá že se ¨P-C se chová komerčně.Platit za baner?Vždyť si je chceme vyměnit néééé.Nebo si myslíte že když je Vás tady víc tak ten Váš má větší cenu? To tedy nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jepík, Hanz205GTI, Renm aj. z 205 Clubu.

osobně mi připadá, že spíše vy to berete moc komerčně. Rebík ani jiní se tady neohání a neoháněli finančníma otázkama, toto jste sem vnesli vy a útoky jste rozvíjeli na toto téma také vy. Ale budiž, beru to jako vaši nevyzrálost, stejně jako neochotu zeptat se na začátku, jestli by vadilo dát na stránky PC váš inzerát. (prostě tací jste, neptáte se, berete vše automaticky - budiž, následky si ponesete jenom a jenom vy)

Půjčte nám grafika, vyměníme si bannery (nemáme sice takovou návštěvnost, ale což), e-shop společný (odvíjí se od návštěvnosti, nebo ne?),odkazy na stránky... jsme malí, tak je vaši poviností nám pomoc (byt jste to neřekli, cítím to tak). Vy jste velcí, vám je hej!

Ale nesmíte zapomenout, že jsme velcí proto, že jsme 6 let něco budovali, vráželi do toho svoje peníze, svoje úsilí a svůj čas !!!

Proč se tady proboha stále snažíte obhajovat svoji chybu? Být vámi, domluvím se s Rebíkem nebo Medvědem na možné spolupráci. Mimochodem, drobná rada pro vás, zveřejnovaní obchodních jednání a knučení nad nimi není zrovna profesionálním projevem.

Zdravím Makovici, jsem rád, že žiješ !

Mmmch, Peougeot-club je tady již přes 6 let ... za tu dobu prošel určitým, občas ne zcela lehkým obdobím. Vedení, co si tady členové řádně zvolili a které od nich dostalo plnou důvěru (!), se snaží pracovat pro zájmy klubu. Je to práce nevděčná, věřte mi. Vedení vždy bude stát primárně za zájmy Peugeot-clubu ( proto jsme si hozvolili !), nikoli za zájmy vozů značky Peugeot ( i když to částečně taly)

A jakákoliv práce stojí čas a úsilí (oboje tyto komodity se dají nahradit penězi, ale ne zcela). A odvolávat se na to.. my máme 205, vy máte 205 ... není zrovna nejštastnější.

Vedení Peugeot clubu dělá svou práci dobře, jedná dobře a nevidím důvod, proč bych mu neměl dále věřit !

Vše je o komunikaci.. vy jste prohráli poprvé nezeptáním se, podruhé zveřejněním obchodních jednání...osobně vám už nevěřím, pouze čekám, kdy prohrajete potřetí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Osobně si taky myslím, že tím, že odsud někdo odejde, tak to nic nevyřeší a nikomu to nepomůže. Nebo jo?:myslim

Ale asi tím vyjádří svoji nespokojenost a svůj názor,ne!?

Jinak jak tu někdo psal,tak skutečnost že 205 club založili GTíčkáři je opravdu nepravdivá.A myšlenka vzniku 205 clubu byla taky uplně jiná,než jak tady padly různý názory!Ale řek bych že tohle tady opravdu nemá cenu řešit,protože to je jak když se sejde člen levice a pravice,oba vědí že to tak je správně,oba si budou stát za svým a ani jeden neuzná svoji chybu,ač je na obouch stranách!Bohužel to je všechno v lidech...

[upravil dne 2/2/08 Crack]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že se v bazaru prodávají felicie, saxa apod. nikoho nedráždí a nikam nic nemusí oznamovat ale to že tady napíšu ať všichni s 205kama přijedou na tuning sraz tady nemůžete překousnout.

Vix: s narážkama na finance jsem bohužel nezačal já a nezačlo to i tímhle tématem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Jepík, Hanz205GTI, Renm aj. z 205 Clubu.

osobně mi připadá, že spíše vy to berete moc komerčně. Rebík ani jiní se tady neohání a neoháněli finančníma otázkama, toto jste sem vnesli vy a útoky jste rozvíjeli na toto téma také vy. Ale budiž, beru to jako vaši nevyzrálost, stejně jako neochotu zeptat se na začátku, jestli by vadilo dát na stránky PC váš inzerát. (prostě tací jste, neptáte se, berete vše automaticky - budiž, následky si ponesete jenom a jenom vy)

Půjčte nám grafika, vyměníme si bannery (nemáme sice takovou návštěvnost, ale což), e-shop společný (odvíjí se od návštěvnosti, nebo ne?),odkazy na stránky... jsme malí, tak je vaši poviností nám pomoc (byt jste to neřekli, cítím to tak). Vy jste velcí, vám je hej!

Ale nesmíte zapomenout, že jsme velcí proto, že jsme 6 let něco budovali, vráželi do toho svoje peníze, svoje úsilí a svůj čas !!!

Proč se tady proboha stále snažíte obhajovat svoji chybu? Být vámi, domluvím se s Rebíkem nebo Medvědem na možné spolupráci. Mimochodem, drobná rada pro vás, zveřejnovaní obchodních jednání a knučení nad nimi není zrovna profesionálním projevem.

Zdravím Makovici, jsem rád, že žiješ !

Mmmch, Peougeot-club je tady již přes 6 let ... za tu dobu prošel určitým, občas ne zcela lehkým obdobím. Vedení, co si tady členové řádně zvolili a které od nich dostalo plnou důvěru (!), se snaží pracovat pro zájmy klubu. Je to práce nevděčná, věřte mi. Vedení vždy bude stát primárně za zájmy Peugeot-clubu ( proto jsme si hozvolili !), nikoli za zájmy vozů značky Peugeot ( i když to částečně taly)

A jakákoliv práce stojí čas a úsilí (oboje tyto komodity se dají nahradit penězi, ale ne zcela). A odvolávat se na to.. my máme 205, vy máte 205 ... není zrovna nejštastnější.

Vedení Peugeot clubu dělá svou práci dobře, jedná dobře a nevidím důvod, proč bych mu neměl dále věřit !

Vše je o komunikaci.. vy jste prohráli poprvé nezeptáním se, podruhé zveřejněním obchodních jednání...osobně vám už nevěřím, pouze čekám, kdy prohrajete potřetí...

Tak to se teda nemáš pravdu

Rebik napsal-Protože my žijeme z příspěvků členů a reklamy odvíjející se od návštěvnosti, jestli sis nevšiml. ......

Tak kdo s tím začal. Jesli jste si nevšimli Tak Renm se omluvil a chtěl spolupracovat a co jste udělali Vy,začali jste ho napadat.Když tedy napíšu že tam a toho dne je tuning sraz a chci pozvat všechny 205tkaře tak se Vás taky dotknu protože jsem se Vás předem nezeptal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Jepík, Hanz205GTI, Renm aj. z 205 Clubu.

osobně mi připadá, že spíše vy to berete moc komerčně. Rebík ani jiní se tady neohání a neoháněli finančníma otázkama, toto jste sem vnesli vy a útoky jste rozvíjeli na toto téma také vy. Ale budiž, beru to jako vaši nevyzrálost, stejně jako neochotu zeptat se na začátku, jestli by vadilo dát na stránky PC váš inzerát. (prostě tací jste, neptáte se, berete vše automaticky - budiž, následky si ponesete jenom a jenom vy)

Půjčte nám grafika, vyměníme si bannery (nemáme sice takovou návštěvnost, ale což), e-shop společný (odvíjí se od návštěvnosti, nebo ne?),odkazy na stránky... jsme malí, tak je vaši poviností nám pomoc (byt jste to neřekli, cítím to tak). Vy jste velcí, vám je hej!

Ale nesmíte zapomenout, že jsme velcí proto, že jsme 6 let něco budovali, vráželi do toho svoje peníze, svoje úsilí a svůj čas !!!

Proč se tady proboha stále snažíte obhajovat svoji chybu? Být vámi, domluvím se s Rebíkem nebo Medvědem na možné spolupráci. Mimochodem, drobná rada pro vás, zveřejnovaní obchodních jednání a knučení nad nimi není zrovna profesionálním projevem.

Zdravím Makovici, jsem rád, že žiješ !

Mmmch, Peougeot-club je tady již přes 6 let ... za tu dobu prošel určitým, občas ne zcela lehkým obdobím. Vedení, co si tady členové řádně zvolili a které od nich dostalo plnou důvěru (!), se snaží pracovat pro zájmy klubu. Je to práce nevděčná, věřte mi. Vedení vždy bude stát primárně za zájmy Peugeot-clubu ( proto jsme si hozvolili !), nikoli za zájmy vozů značky Peugeot ( i když to částečně taly)

A jakákoliv práce stojí čas a úsilí (oboje tyto komodity se dají nahradit penězi, ale ne zcela). A odvolávat se na to.. my máme 205, vy máte 205 ... není zrovna nejštastnější.

Vedení Peugeot clubu dělá svou práci dobře, jedná dobře a nevidím důvod, proč bych mu neměl dále věřit !

Vše je o komunikaci.. vy jste prohráli poprvé nezeptáním se, podruhé zveřejněním obchodních jednání...osobně vám už nevěřím, pouze čekám, kdy prohrajete potřetí...

:o no comment. Tak teď jsi mi fakt vyrazil dech. Končím s touhle debatou. Děkuji za veškeré komentáře, něco mi konečně došlo.

[upravil dne 2/2/08 renm]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevidím problém v tom že tu Renm napsal že by se rád sešel s členama který vlastní vozítko 205...

řekl bych že to nebral jako propagaci na náš klub , ale prostě to že se chtěl sejít. Děláte tu z komára velblouda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Majar

Peugeoťáci nemám s toho tady dobrý pocit!??:bojim

To nejses sam. Kdyz si tady nekdo z toho dela reklamni plochu pro svuj klub a pak nas napada za to,ze mu to vytknem. Ono dat sem pozvanku na sraz 205 by asi tolik nebolelo,ale tvrdit,ze nam jde o penize a pritom propagovat komercni tunig sraz je trochu ujety. Napadat nase sponzory a partnery taky nic nevyresi-sezente lepsi!

Snad se tady snesem dal pospolu.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mne stačilo říct "Fajn, příště Ti to Rebiku napíšu" a tím by to zvadlo. To že sem Renm přestane chodit nikomu nepomůže ani neublíží. Hádky jsou zbytečné a je fakt, že do tohohle se peníze tahat neměly. Je mi z toho jen smutno. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...