Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 205 sraz


renm

Recommended Posts

Historicky první Peugeot 205 sraz se uskuteční 16.-18.5. 2008 při příležitosti pořádání 6. Fashion Cars Tuning show ve Vysokém Mýtě

Jízda na motokárách, sprinty, projížďka po okolí, máme vyhrazené místo které bude vyznačeno našimi vlajkami.

K dispozici budou zdarma srazové a clubové samolepky.

Všichni 205kaři jsou vítáni!

Program brzy dodám, už se jen dolaďují detaily...

[upravil dne 30/1/08 renm]

post-0-1410959876116_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Renme rád přijedu, jen mi řekni, neděláš už třeba týto samolepky, co jsi vložil? Dal bych si ji na auto, ta černá by mi ladila:) :super Sem zvědav kolik se nás tam sejde:) :super

Ale byl by fajn nějakej orienťák a společné focení:super

ty samolepky jsem včera vytvořil, ale už se zjišťujou ceny, takže uvidíme...jinak to černé pozadí bude průhledné:super

Kolik nás pojede? - zatím vím o 15 autech? ale prostor budem mít na cca 25...uvidíme, čekám že nás bude víc.....

:roker

Už se plánujou hromadné odjezdy:super - http://forum.205gti.org/viewforum.php?f=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

Původně zaslal: jarajarda

Renme rád přijedu, jen mi řekni, neděláš už třeba týto samolepky, co jsi vložil? Dal bych si ji na auto, ta černá by mi ladila:) :super Sem zvědav kolik se nás tam sejde:) :super

Ale byl by fajn nějakej orienťák a společné focení:super

ty samolepky jsem včera vytvořil, ale už se zjišťujou ceny, takže uvidíme...jinak to černé pozadí bude průhledné:super

Kolik nás pojede? - zatím vím o 15 autech? ale prostor budem mít na cca 25...uvidíme, čekám že nás bude víc.....

:roker

Už se plánujou hromadné odjezdy:super - http://forum.205gti.org/viewforum.php?f=1

No super, to je ještě lepší, to ji prsknu i kámošovi na bílou 205 a na naši bílou:) :super

Já odsud asi pojedu sám, případně pojedem 2 auta..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení 205kaři, když už používáte tohle fórum na svoji propagaci, čekal bych, že oslovíte někoho z vedení a aspoň se zeptáte. Nechceme Vám to nějak blokovat, ale aspoň slušnost bysme očekávali....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Vážení 205kaři, když už používáte tohle fórum na svoji propagaci, čekal bych, že oslovíte někoho z vedení a aspoň se zeptáte. Nechceme Vám to nějak blokovat, ale aspoň slušnost bysme očekávali....

V tom s Rebikem souhlasím..

A je faktem, že sekce 205 tu jaksi pomalu vymírá..když si všichni budeme dělat vlastní kluby na své modelové řady, nebudeme už jeden celek, jeden Peugeot-club, ale hrstky. Neříkám, že 205 club je špatný, právě naopak a najdou se tam super věci a lidi, zrovna jako zde, jen bychom na ten náš společný neměli zapomínat.. To je jen můj názor a to že mám v 205 clubu jeden příspěvek neznamená, že bych tam nechodil..:):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení 205kaři, když už používáte tohle fórum na svoji propagaci, čekal bych, že oslovíte někoho z vedení a aspoň se zeptáte. Nechceme Vám to nějak blokovat, ale aspoň slušnost bysme očekávali....

:xvul

Nechápu proč by tu nemohl kdokoliv propagovat club zaměřený na jednu modelovou řadu peugeotu? Pokud to chápu dobře tak tohle je peugeot forum které je zaměřeno na peugeoty, tak proč tu nemůžu oznámit že pár lidí se rozhodlo udělat pro všechny co mají 205ky sraz?

Vážně jsem nečekal že budu muset žádat o povolení vložení příspěvku kde dáváme najevo že existuje club fandů 205ky a že jsme pro všechny uspořádali sraz..

Dobrá tedy, koho mám kontaktovat abychom si nastolily nějaké pravidla, budu je respektovat.

A co se týče diskuzních for peugeot 205 clubu a peugeot clubu tak si taky vzájemně nekonkurujeme, všichni co chodí na peugeot 205 forum tak chodí i sem. A pokud vím tak na našich hlavních stránkách je odkaz na peugeot club..Takže to by bylo asi všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak další dotčený....

Protože my žijeme z příspěvků členů a reklamy odvíjející se od návštěvnosti, jestli sis nevšiml. A pokud se nechceš chovat korektně, třeba aspoň napsat mail, tak nemáme zájem, abyste jste si přes nás řešili svoji propagaci. Renault Club se přesně pro stejné modelové kluby před rokem povážlivě naklonil.

Dnes jsem se o tom bavil s Medvědem a prostě to cítíme tak, že byste nás mohli aspoň respektovat. Navíc nejsi ani řádný člen, takže proč bysme ti měli sponzorovat koníčka??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Vážení 205kaři, když už používáte tohle fórum na svoji propagaci, čekal bych, že oslovíte někoho z vedení a aspoň se zeptáte. Nechceme Vám to nějak blokovat, ale aspoň slušnost bysme očekávali....

Tak tohle nechapu :myslim Jsme snad v sekci Peugeot 205 nebo ne?V sekci Peugeot 205 se ma snad probirat vse o 205kach ne? Nebo nam chces nastolit o cem si tu mame povidat? Z konkurencniho hlediska si vubec nekonkurujem a nikomu nerikame ze treba P-C je spatnej a P205Club je dobrej, spis naopak... Vubec te nechapu, my chcem jen oznamit ze maj 205ky sraz, na tom nic neni. Bud ses spatne vyspal nebo nevim...

[upravil dne 31.1.2008 Marcel205Gti]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Aha, tak další dotčený....

Protože my žijeme z příspěvků členů a reklamy odvíjející se od návštěvnosti, jestli sis nevšiml. A pokud se nechceš chovat korektně, třeba aspoň napsat mail, tak nemáme zájem, abyste jste si přes nás řešili svoji propagaci. Renault Club se přesně pro stejné modelové kluby před rokem povážlivě naklonil.

Dnes jsem se o tom bavil s Medvědem a prostě to cítíme tak, že byste nás mohli aspoň respektovat. Navíc nejsi ani řádný člen, takže proč bysme ti měli sponzorovat koníčka??????

Tak tenhle přístup mě fakt mrzí... Tady už to asi není o příznivcích značky peugeot jak tak koukám, tady už jde o prachy.. Ale nechápu v čem vám náš club ty prachy bere? V čem se nechovám korektně prosím? Sponzorovat koníčka? Tak tady už se do 205 clubu jen bezdůvodně navážíš, já po vás snad chci příspěvek na sraz? Chápeš že tady jen oznamuju sraz? Kolik vám teda mám zaplatit za tuhle propagaci historie značky peugeot? Pošlu přímo na účet.

A já blbec si ještě říkal že to nebudu házet do sekce sraz ať tím neobtěžuju zbytečně někoho jinýho..

[upravil dne 31/1/08 renm]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Především se zamysli nad svým přístupem. Vymyslíš nějaký projekt (club, sraz) a rozhodneš se použít nějakou platformu, která je přeci "zadarmo".

Samozřejmě, že modelové kluby jsou konkurencí, ted treba sympatickou, ale v budoucnu mohou ohrozit "matku". Myslím, že modelové problémy tady mají dost prostoru.

Máš pocit, že ti nestojíme ani za oslovení - chceme dělat to a to, rádi bysme od vás to a to atd.?

Takže se do Vás nenavážím, ale poukazuji na tvoji suverénost, kdy ti nestojíme ani za členství, ale využívání v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci tak se neperte...vždyť jsme tu všichni tak nějak doma, ne?:super

Renme v jádru má Rebik pravdu..zamysli se nad tím i z jeho strany prosím..

A myslím že rozhodně tím neříká, o čem si tu máme povídat, nebo ne(!) to už bychom se posouvali jaksi úplně jinam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rebik tady mluví jak kdybychom pohřbívali forum nebo club, teď nechápu...Vždyť tím že uděláme sraz ho posílíme..

A to že neplatím? Ani nevím že něco takovýho tu je. Ale po tomhle platit členství nehodlám, když na foru vašeho clubu nemůžu oznámit peugeot sraz.:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel205Gti

Jenze tys asi nepochopil ze Renm tady nechtel nikoho vyuzivat a na nekom vydelavat!! Proste jako blazen do 205tek oznamil ostatnim blaznum, ze jejich milovany auta maji sraz. Mrzi me postoj P-C a doufam ze se z 205clubu nikdy nestane to, co z P-C!! Nechci se o tom hadat a resit jaka je mezi kluby konkurence atd atd. Mezi obema kluby je veliky rozdil, a doufam ze tenhle rozdil takhle velkej zustane naporad..

To nechtěl, to vím jistě.

Marceli promiň, ale trochu brzdi. Všichni jsme tu kamarádi nehledě na to, jestli máme 205, nebo 605 apod. A hádky ani navážení se nemají smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

Rebik tady mluví jak kdybychom pohřbívali forum nebo club, teď nechápu...Vždyť tím že uděláme sraz ho posílíme..

A to že neplatím? Ani nevím že něco takovýho tu je. Ale po tomhle platit členství nehodlám, když na foru vašeho clubu nemůžu oznámit peugeot sraz.:o

Renme, vždyť o peníze tu nejde..:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, o peníze opravdu NEJDE!!!!!!!!!!

Jde jen o to, že bychom rádi byli aspoň osloveni, zda třeba s propagací srazu souhlasíme - já, když jsem dal na .eu-čko na podzim upozornění na náš sraz, tak jsem se normálně zeptal provozovatele, jestli to tam můžu dát (což bych očekával i od Tebe - je to prostě prvek, kterému se u mě doma říká slušné chování). To, že tu sháníš grafika pro Vaše logo, pak zase bys rád abychom Ti dali kontakt na reklamku, s kterou spolupracujeme na E-shopu - to byste si snad měli řešit na Vašem fóru - já nechápu, co s tím máme společného my?

Abych nebyl špatně pochopen - v žádném případě Vám nehodláme nijak bránit ani zasahovat do věcí týkajících se Vašeho klubu (na tom nemáme sebemenší zájem), naopak chceme vedle Vás existovat a pokud možno nekonfliktně komunikovat (myslíš, že kdybys mi napsal U2U, že bys chtěl zveřejnit pozvánku na 205kový sraz, že bychom Ti jí zamítli??? Odpovídám - určitě ne, ale pokud od Tebe nepřijde vůbec nic, jen se tu zčistajasna objeví zvadlo, působí to poněkud divně. Napadlo Tě třeba, že když to jen ta hodíš k nám, že se spousta lidí může domnívat, že ten sraz pořádáme my, můžou po mě požadovat další informace - a já nevím vůbec nic???

To je asi vše, co cítím jako nutné k dané situaci napsat - hodně jsem s Řebíkem zvažoval co a jak, myslím, že bude opravdu nejlepší, když společně vzájemně vysvětlíme nějaká pravidla vzájemného spolužití.

[upravil dne 1/2/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mědvěd: ještě mi řekni že jsem ti chtěl přebrat reklamku na trička, jen jsem se kamarádsky zeptal jestli bychom ty trika nemohli zařadit k vám na eshop s tím že bychom si je do jednoho vykoupili. Řekl jsi ne, já řekl děkuji, nevadí. V čem je problém? A že hledám grafika? Tak buď sakra jsme club a nebo žárlivé 16-leté holky které si furt budou házet klacky pod nohy.

Že musím oznámit sraz který se týká peugeotu tak to jsem fakt netušil, za to se tedy omlouvám, jelikož je to s prominutím postavené na hlavu.

Tohle co tady kluci předvádíte je komerčnost ! Tohle už není žádné nadšení pro fanclub..ono to jde i bez třídění členů na platící a neplatící.

[upravil dne 1/2/08 renm]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...