Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

bouchani u zadniho kola


lumpma

Recommended Posts

rad bych znal vas nazor

Priznaky:

nad 110km/h je slyset ze zadu jak neco misty dre (presne jak se otaci kolo)

kdyz zatahnu rucni brzdu na kopci ve chvily kdy stojim na brzde tak po uvolneni auto jeste o kousek popojede

Nevim zda to spolu souvisi ci ne

Kdyz jsem byl v servisu (Peugeot ani to nevideli) tak mi rekli ze je to jen brdova desticka co neodskakuje, v druhem (Pneuservis, kdyz jsem prezouval) mi rekli neco podobneho a kladivem poklepal na trmen. Musim priznat ze vse se zlepsilo ale jen na chvili.

To co nechapu proc to dela az od 110 a vic, rikam si ze to muze byt neco daleko komplikovanejsiho nez jen desticka co neodskakuje.

Co si o tom myslite? mel nekdo z vas s nevracejicimi se brzdami problemy?? Jak jste to resili?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

asi bych to nenechal jen tak seklá pakna dovede pěkně si pohrát s autem při vyšší rychlosti.

Rozebral bych a podíval se zadní bubny ne pakny jak vypadají pokud tam něco nechybí či není něco volné,prasklá vratná pružinka.Jediné řešení je kouknout se na to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest P.NOVAK

dobry den to popojeti je zpusobeno tim ze kdzyz se zabrzdi nozni brzdou tak brzdi i predek pri zatazeni rucky se zabrzdi jen zadek apri uvolneni nozni se predek odbrzdi a zadni naprava se propruzi v pruzinach a tim malinko auto popojede stalo se mi take ze se nehybal trmen zadni brzdy oprava rozebrat voditka trmenu vycistit namazat rychla oprava kterou jsem udelal vyndat desticky do injekcni strikacky s jehlou si dat WD sprey propichnout gumove manzetky na voditkach nastrikat rozhybat preji hodne stastnych kilometru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...