Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mlhovky na 307


Pepa307

Recommended Posts

Mám půl roku P307 1.6. Kromě běžných problémků mám jeden vetší-mlhovky. Na 307 jsou nezvykle vysoko, při zapnutí vytvoří světelnou zeď jako dálkové. V servisu mi řekli,že to jsou v podstatě pouze přídavná světla a ne mlhovky,i když mi je takto fakturovali. V Peugeotu na zelené lince neřekli raději nic.Prý žádný problém nemají nahlášený. Všechny ostatní modely mají mlhovky u země. Dá se to nějak řešit? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepa 307 - mlhovky integrované do světel by měly jít samostatně štelovat. Zřejmě v tom bude problém, že svítí vysoko. Skus někde je nechat překontrolovat a ev. seřídít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chyba je právě, že svítí z vysoka a né vysoko, proto se umís?ují co nejníže k vozovce. Já jsem někdy za opravdu hutné mlhy musel dokonce vypnout potkávačky a nechat jen parkovačky a mlhovky, jinak se mlha tak rozzářila, že jsem neviděl ani krajnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

Zdravim. Nebudem zbytocne zakladat novu temu len ma zaujima ci by sa podla vas dali tieto hmlovky napasovat do origo narazniku 307cky.. Teda ci je tam dost miesta.. Kabelaz by isla od origo hmloviek a tie vo svetlach by som potom pripadne napojil ako pridavne dialkove :myslim

post-25647-14109614385269_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...