Sign in to follow this  
Followers 0
Pepa307

Mlhovky na 307

12 posts in this topic

Mám půl roku P307 1.6. Kromě běžných problémků mám jeden vetší-mlhovky. Na 307 jsou nezvykle vysoko, při zapnutí vytvoří světelnou zeď jako dálkové. V servisu mi řekli,že to jsou v podstatě pouze přídavná světla a ne mlhovky,i když mi je takto fakturovali. V Peugeotu na zelené lince neřekli raději nic.Prý žádný problém nemají nahlášený. Všechny ostatní modely mají mlhovky u země. Dá se to nějak řešit? Jaké jsou vaše zkušenosti?

jediné řešení je, dát jiný přední nárazník s integrovanými mlhovkami např. od Abbes design. Pak používat stávající mlhovky jen jako přídavná světla k dálkovým.

No ta zadni ma prece jen neco do sebe. To auto jde videt driv. Ale na 2. stranu zase kdo jezdi v mlze tak, ze by nestihl dobrzdit na normalni svetla, tak jede stejne rychleji nez by mel.

S tema prednima je to tak, ze jsou fakt naprd. Akorat vidis mlhu a nic jineho

Ak si nevies dat rady s hmlovkami tak to poriesi kladivko a potom po sebe urobyt poriadok.:D:D:D

jestli nevíš co s těma mlhovkama, já bych ti od nich pomohl a dal bych si je jako přídavné k dálkám. mám už na to nachystanou a zapojenou kabeláž. jen ty světla mi chybí...:(

Pepa 307 - mlhovky integrované do světel by měly jít samostatně štelovat. Zřejmě v tom bude problém, že svítí vysoko. Skus někde je nechat překontrolovat a ev. seřídít.

chyba je právě, že svítí z vysoka a né vysoko, proto se umís?ují co nejníže k vozovce. Já jsem někdy za opravdu hutné mlhy musel dokonce vypnout potkávačky a nechat jen parkovačky a mlhovky, jinak se mlha tak rozzářila, že jsem neviděl ani krajnici.

Zdravim. Nebudem zbytocne zakladat novu temu len ma zaujima ci by sa podla vas dali tieto hmlovky napasovat do origo narazniku 307cky.. Teda ci je tam dost miesta.. Kabelaz by isla od origo hmloviek a tie vo svetlach by som potom pripadne napojil ako pridavne dialkove :myslim

post-25647-14109614385269_thumb.jpg