Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

37. pražský minisraz 7. 2. 2008 - !kouřit se chodí ven! (aby to tam oddie nemusel zase pokřikovat:))


Recommended Posts

Původně zaslal: oddie

Docela mě s..e, že jsem musel jít tak brzy, a mnohem víc mě s..e ten důvod... ti kdo byli vědí.

Alespoň jsi nemusel "zase pokřikovat" ... :D

Neřikej, že tak pozdě večer bylo "rozvodové řízení"... :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Srázek perfektní (teda až na to vedro a vydejchanej vzduch:(), jen se pár jedinců jaksi "vypařilo" nebo jsem si nevšiml, že odcházejí:D

Tak jestli máš na mysli mě, tak já se s tebou loučil (sice ve spěchu ale přeci) mrzí mě, že jsem musel vypadnout tak brzo.:( Ale jinak s váma bylo fajn:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: oddie

Docela mě s..e, že jsem musel jít tak brzy, a mnohem víc mě s..e ten důvod... ti kdo byli vědí.

Alespoň jsi nemusel "zase pokřikovat" ... :D

Neřikej, že tak pozdě večer bylo "rozvodové řízení"... :myslim:D

Ne, nová majitelka nabourala tu 205ku, ještě nepřevedenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Tak jestli máš na mysli mě, tak já se s tebou loučil (sice ve spěchu ale přeci) mrzí mě, že jsem musel vypadnout tak brzo.:( Ale jinak s váma bylo fajn:super

Nemám na mysli jen tebe, neboj;) Nějak jsem tvůj odchod nestihl zaregistrovat, dlouho jsem si myslel, že demontuješ vejfuk:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dundee: vejfuk byl demontován během vajgelpauzy. stačilo vzít klíč, šroub praskl a zbytky toho co kdysi bývalo vejfukem se sesunulo na zem:D Jen podotknu že jestli si nezaregistroval, že jsem se s tebou loučil, tak můj odjezd si slyšet musel:D:D:D Znělo to jak Johnovo BMW:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...