Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Smrad z výfuku do kabiny


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Mám ze dnes divnou zkušenost, při couvání do kopce jsem přejíždel takovej hrb a musel jsem dost přidat, najednou jsem ucítil v kabině smrad jak když bouchnou kamna, prostě oxid uhelnatý ale docela dost. Myslím si že se při záběru nějak naklonil motor tak že se pootevřel ten pružný spoj na výfuku nebo co, je to normální, muže se to stát? Na zítra jsem objednanej na kontrolu silentbloků motoru, ale koukali na ně asi před dvěmi měsíci a byli OK, to jsem cítil smrad při akceleraci do kopce. Ale řikali mi že se s ničim podobným nesetkali:(

[upravil dne 29/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobr

Původně zaslal: sarkomi

při couvání to taky cítím ale je to normálka přes větrák to nasaješ do auta

to chce uhlíkový filtr, ale ne STARLINE

Nestačil by při couvání "prádelní kolíček" na nos ???:D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Jéé, to co tu popisujete je něco jinýho, kouř z výfuku se dá skoro dýchat když projde katalizátorem, tohle byl smrad jak přímo z komína, a jak píšu stává se mi to i když tomu naložím do kopce

a neměl si nahodou ten den k obědu čočku či fazole?:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Jéé, to co tu popisujete je něco jinýho, kouř z výfuku se dá skoro dýchat když projde katalizátorem, tohle byl smrad jak přímo z komína, a jak píšu stává se mi to i když tomu naložím do kopce

a neměl si nahodou ten den k obědu čočku či fazole?:D
Copak sem Béda Travníček:aut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

prohlídni si pružnou část vyfuku ( takový ten kovový pletenec).....tady většinou je problém ( vymena v neautorizovanem servisu cca 2500 kč)

Nemám tam pletenec, je tam ten kroužek a dvě péra, nevim silentbloky jsou OK takže těma to není, výfuk taky nikde nefouká, uvidím jak se to bude jevit dál
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebyl to spis smrad od spojky ? neprokluzuje ti ? jinak jako chemik ti muzu rict ze oxid uhelnaty nesmrdi a staci ho docela male mnozstvi na otravu, oxid uhlicity taky nesmrdi ale ten neni jedovatej, jen je nedychatelnej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

nebyl to spis smrad od spojky ? neprokluzuje ti ? jinak jako chemik ti muzu rict ze oxid uhelnaty nesmrdi a staci ho docela male mnozstvi na otravu, oxid uhlicity taky nesmrdi ale ten neni jedovatej, jen je nedychatelnej ;)

Ne spojka to nebyla na 100%, spojku bych poznal smrdí uplně jinak, no pokud to nebyl onen oxid uhelnatej tak to byl prostě smrad jak z kamen když ti plivnou do mistnosti. Proto myslím že to fouklo někde před katalizátorem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby ten pletenec byl prasklej ,tak by to i prdělo docela nahlas,todle měl syn na svym autě,dali sme to taky spravit do neaut.servisu ,pletenec stál 800peněz+600peněz práce,takže 1400 celkem,spíš bych to viděl na nějakou prasklou nebo vypadlou průchodku(na kabeláž mezi motorem a kabinou)ale nevim,jen takovej nápad

ale tady by nejspíš neměl bejt,tady je to na mističku s kroužkem,ne? nebose mýlim?

[upravil dne 30.1.2008 vendi.stejskal]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Kdyby ten pletenec byl prasklej ,tak by to i prdělo docela nahlas,todle měl syn na svym autě,dali sme to taky spravit do neaut.servisu ,pletenec stál 800peněz+600peněz práce,takže 1400 celkem,spíš bych to viděl na nějakou prasklou nebo vypadlou průchodku(na kabeláž mezi motorem a kabinou)ale nevim,jen takovej nápad

ale tady by nejspíš neměl bejt,tady je to na mističku s kroužkem,ne? nebose mýlim?

[upravil dne 30.1.2008 vendi.stejskal]

Nic takovýho, nikde to nefouká, muselo to ufouknout jen na chvilku, a nebo je to jak psal Komisar že se to opravdu natáhlo zezadu, ale pak nechápu sílu toho smradu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...