Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 - Nárazník a kapota


vitin

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Hoši, udělám cokoliv, ale sehnal jsem starší svářečku plastů přes ruku, protože nová stojí 10 tisíc a odešlo mi tam dmychadlo, takže jsem to dal opravit. Jestli nebude závratná cena opravy a půjde to, dám vědět a můžem se domluvit. Já sem tam opravuju bourané nárazníky a nebo mladým upravuju sportovní. Cena se nedá moc dopředu stanovit, záleží na tom, co si tam kdo vymyslí, jak je to složité a kolik tam padne materiálu. Používám origo plastové tabule ze kterých se to stříhá a svařuje a ty nejsou levné. Ale fakt se to nedá moc dopředu spočítat, každá věc je originál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: a-l-d-a

ok ok, tak kdybych chtel takovy predek jaky je tad na uvodu teto diskuze tak spotreba materialu byla asi velka ze [/quote

No tak na toto toho materiálu zase tak moc není, asi za 400,-, plus svářecí profil stovka, nějaké aktivátory, plastové tmely, no a dohromady by materiál vyšel asi kolem tisíce. Ale to je jen hrubý odhad. Plus práce, a ta se zase liší podle náročnosti tvarů, potřeby udělat šablony atd. Takže tady ten předek za práci asi 1000,-, takže celkově zhruba dva až dva a půl tisíce, samozřejmě bez laku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vitin

Původně zaslal: a-l-d-a

ok ok, tak kdybych chtel takovy predek jaky je tad na uvodu teto diskuze tak spotreba materialu byla asi velka ze [/quote

No tak na toto toho materiálu zase tak moc není, asi za 400,-, plus svářecí profil stovka, nějaké aktivátory, plastové tmely, no a dohromady by materiál vyšel asi kolem tisíce. Ale to je jen hrubý odhad. Plus práce, a ta se zase liší podle náročnosti tvarů, potřeby udělat šablony atd. Takže tady ten předek za práci asi 1000,-, takže celkově zhruba dva až dva a půl tisíce, samozřejmě bez laku.

Tak to se da do toho bych sel teda. sehnat jen predek nechci do toho mojeho zasahovat zkusim sehnat ppredek nekde a pak bych ti dal vedet a udelal bys mi takovy predek jak je tady na zacatku ta faotka ten se mi nejvic libi!!;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: a-l-d-a

Původně zaslal: vitin

Původně zaslal: a-l-d-a

ok ok, tak kdybych chtel takovy predek jaky je tad na uvodu teto diskuze tak spotreba materialu byla asi velka ze [/quote

No tak na toto toho materiálu zase tak moc není, asi za 400,-, plus svářecí profil stovka, nějaké aktivátory, plastové tmely, no a dohromady by materiál vyšel asi kolem tisíce. Ale to je jen hrubý odhad. Plus práce, a ta se zase liší podle náročnosti tvarů, potřeby udělat šablony atd. Takže tady ten předek za práci asi 1000,-, takže celkově zhruba dva až dva a půl tisíce, samozřejmě bez laku.

Tak to se da do toho bych sel teda. sehnat jen predek nechci do toho mojeho zasahovat zkusim sehnat ppredek nekde a pak bych ti dal vedet a udelal bys mi takovy predek jak je tady na zacatku ta faotka ten se mi nejvic libi!!;)

Dobře, pak se ozvi.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...