Sign in to follow this  
Followers 0
Zdenda-406

Minisraz

37 posts in this topic

Původně zaslal: Zdenda-406

Ahoj jen jsem se chtěl zeptat konají se taky nějaké minisrazi ve vychodních čechach?????Děkuji za odpovědi.:super

Odkud že to jsi??

Pardubicko

Hm, tam by se pár lidí našlo, ale jsme tu všichni takový rozprsknutý, tak zkus něco uspořádat třeba se lidi nachytají, Minisrazy pořadají občas v Týně n/vlt, pravidelně Praha, Brno, Nepravidelně Vysočina, Ostrava občas, projed sekci uskutečněné srazy, jinak ve VČ asi nic

No tak to je na prd:nevimVšude je to právě dost daleko Týn nad vltavou je asi 140km.A ja myslel že nas z vychodních čech je dost a že srazi děláte aby se lidi poznaly...A něco z organizovat?To nevím nemam s tim zkušenosti a jsem tady krátce.

Tak si počkat až bude pořádat OK406 v Týně.Sice pro tebe dálka, ale udělat si celodenní výlet.Nebo se domluvit na pracovím minisrazu co se dělávalo ,ale záleží na lidech času počasí

prijed se seznamit na jarni sraz, ktery se mozna bude konat kdesi ve vychodnich cechach ;)

a nebo si udelej vylet do brodu na cokoladu :papa

Původně zaslal: Vvitty

prijed se seznamit na jarni sraz, ktery se mozna bude konat kdesi ve vychodnich cechach ;)

Jarní bude ve VČ? no HURÁÁÁ:D:D To by šlo

No tak to je na prd:nevimVšude je to právě dost daleko Týn nad vltavou je asi 140km.A ja myslel že nas z vychodních čech je dost a že srazi děláte aby se lidi poznaly...A něco z organizovat?To nevím nemam s tim zkušenosti a jsem tady krátce.

Jé tak stačí se sejít někde dát oběd, kuknout na něco okolo pokecat, zablbnout a máš to, jen je potřeba zvolit správný datum a správný místo.

Poslední co byl pracovní neplánovaný byl u Ok 406 a přítomen Stalmach,přijel z Plzně jen na pokec a byl spokojen

No a je to jisty že to bude někde tady u nas ve Vychodních čechach?Seznamit bych se přijel strašně rad:super

Tu čokoladu jsem nepochopil

Mrkni v "Uskutečněných srazech" na vlákna Minisraz Vysočina 1 až x a pochopíš;):D

No a je to jisty že to bude někde tady u nas ve Vychodních čechach?Seznamit bych se přijel strašně rad:super

Přímo ve vedení je jeden přímo od Tebe z města. :) Kurt. ;)

Jinak kdyby se hodilo témátko na uspořádání nějaký miniakce třebas by se někdo chytil.

Akorát najít nějaký vhodný místečko kde se dá posedět a zaparkovat větší počet vozidel. V okolí Pardubic, Chrudimi nebo HK. Teď mne nic nenapadá. :myslim

[upravil dne 28/1/08 Dave_k]

Dave něco by se určitě našlo a lidi by se určitě taky sešly.Akorad by zaleželo kolik lidí a aut?Po tom by se určit něco vymyslelo.A Kurt by se k tomu taky mohl vyjadřit je taky z vychodních čech.A pokecat a pobavit by jsme se mohly?

Co se týče minisrazů na východě - tam je pole neorané, jinak velkých (weekendových) tam u Vás bylo povícero - až nám někteří začali vyčítat, že jsou srazy jen na Moravě nebo ve východních Čechách (byl zimní sraz v Kostelci nad Orlicí - před dvěma lety a 3x podzimní sraz v Červeném Kostelci, který se určitě letos opakovat nebude - máme v plánu jinou lokalitu).

Pokud bys chtěl uspořádat minisraz, ideální by bylo třeba sobotní odpoledne (aby mohli přijet i lidi z větší dálky) A NAJÍT VĚTŠÍ PLAC, KDE BY BYLA MOŽNOST VYMYSLET TŘEBA SLALOMEK NEBO JEN BEZ PROBLÉMŮ ODSTAVIT AUTA A ODEBRAT SE NA POKEC DO HOSPŮDKY). Ve větších městech (Pardubice, Hradec není problém sejít se na pokec i v týdnu - to ale pak nejspíš nedojedou z Náchoda, Litomyšle, Jičína a podobných vzdálenějších destinací, což mi přijde škoda, zase tolik jako v Praze nebo Brně Vás v okolí Pardubic nebydlí)

Pardubicko

Chrudimsko zní líp. ;)

No já bych teoreticky mohl přistavit malýho Pužota a velkýho Kitróna, ale nejsem zrovna srazovej typ a navíc v týdnu nemám čas a víkendy mám obsazený. :roll