Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ridicak C+E


macik.83

Recommended Posts

Původně zaslal: Mišak

Když tak my hoď mejlíka ať ti pošlu tu techniku;)

Jinak vyděli ste v televizi ty kamiony?Pak si lidi nemaj dělat špatný usudky:(

Jses zlatej, diky moc. Tady je: macik.83@seznam.cz, jinak myslis ty jak jeli v protismeru? Jestli myslis toto, tak to rady na foru nekde je, myslim ze to sem dal Hurvajz:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sem nemyslel myslel jsem jak na Tv Nova ukazovali reportaž o tom jak chcou zakazat v některych usecích jízdu v levem pruhu.To by my až tak nevadilo ale pak ukazuju zběsile obrazky jak se kamiony zahrabaly ve sněhu.Kdyby ten sníh někdo uklidil tak by se tam nemuseli zasukovat...

A ještě otazečka:V reportaži proběhlo to že by chtěly při sněhové kalamitě zakaz jízdu kamionům a nechat je tam stat.Napadá mě jak to pod něma chcou odklidit, aby vůbec mohli odjed?

macik.83: Technika už letí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mišak

To sem nemyslel myslel jsem jak na Tv Nova ukazovali reportaž o tom jak chcou zakazat v některych usecích jízdu v levem pruhu.To by my až tak nevadilo ale pak ukazuju zběsile obrazky jak se kamiony zahrabaly ve sněhu.Kdyby ten sníh někdo uklidil tak by se tam nemuseli zasukovat...

A ještě otazečka:V reportaži proběhlo to že by chtěly při sněhové kalamitě zakaz jízdu kamionům a nechat je tam stat.Napadá mě jak to pod něma chcou odklidit, aby vůbec mohli odjed?

macik.83: Technika už letí.

jojo diky moc, to je pravda, to zase nejakej kreten moc premejslel:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: macik.83

Původně zaslal: Mišak

To sem nemyslel myslel jsem jak na Tv Nova ukazovali reportaž o tom jak chcou zakazat v některych usecích jízdu v levem pruhu.To by my až tak nevadilo ale pak ukazuju zběsile obrazky jak se kamiony zahrabaly ve sněhu.Kdyby ten sníh někdo uklidil tak by se tam nemuseli zasukovat...

A ještě otazečka:V reportaži proběhlo to že by chtěly při sněhové kalamitě zakaz jízdu kamionům a nechat je tam stat.Napadá mě jak to pod něma chcou odklidit, aby vůbec mohli odjed?

macik.83: Technika už letí.

jojo diky moc, to je pravda, to zase nejakej kreten moc premejslel:o

Tak je to super, da se z toho leccos zjistit, nez z ty obrovsky knizky. I tak je toho ale docela dost, bohuzel stale nemam sajna co kde v tom aute je, takze se mi to tezko predstavuje. Snad se to prvnima jizdama zlepsi:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsou omezovače až od 7,5t?:myslim

Ja jsem vždy jezdil jen s velkyma nakl. tak nevim. V E stal omezovač posunuty na 96km/h - 1501,-e, posunul to kolega predemnou tak to zaplatila firma,uf. Zkontrolujou to za minutu na silnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mišak

tak dost toho je ale je to spíš ilustrativní než aby si se to učil všechno.Ale jak říkaš je to lepší jak ta tlustá knižka.Jinak naco si to chceš přestavit?

myslis asi predstavit:D No zatim jaxi nemam vubec sajna co kde v tom aute je, takze az se trochu zadivam treba do motoru, tak mi to lip pujde do hlavy, nez jen z obrazku:nevim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...