Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hliníkové rohože


Tomasi1

Recommended Posts

zdravíčko. viete mi poradiť ako sa upevňujú rohože z hliníka alebo z nerezu na podlahu? moc by som nechcel nejak vrtať a robiť diery, takže sa zrejme bude jednať o nejaký lep....a vlastne oplatí sa dávať hliníkové, kedže hliník časom stratí lesk....vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednak ti to zvysi hmotnost, i kdyz uznavam ze zanedbatelne, jednak se ti po tom bude klouzat noha, obzvlast, kdyz bude mokro, budes to muset lestit a s tim ze to pujde prilepit bych moc nepocital. Jak by jsi chtel prilepit hlinik ke koberci? :myslim

Ta imitace je snad jeste horsi. kup origo koberecky, nebo si nech usit v barve auta nebo tak neco a budes na tom podle me 100x lip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to samozrejme nechcem lepiť na koberčeky..tie chcem dať dole...nefiem...mne sa to akosi zapáčilo....ak k tomu mriežkovanému hliníku doladím pedále a hodím pod volant neonik vo farbe auta, tak by to nemuselo vyzerať až tak zle :-)...ale nechám si poradiť.....niesom tvrdohlavý :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si to necháváš rozmlouvat, my mladí máme jinej vkus než ti za zenitem (sorry chlapi) :D:mad:, třeba do mýho auta by byly hliníkový koberečky trapný, a až budu mít rodinný vozítko, tak tam se to taky nehodí, ale pokud máš nějaký pěkný autíčko do kterýho se to hodí, tak proč ne? :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cyberfly

Zdar,

Pokial viem tak sa nedavaju rozhoze z realneho kovu. Dost vela ludi pouziva imitaciu, leskne sa to rovnako, a podla mojho nazoru to rovnako kazi image auta.

Ja mam v aute tieto a som spokojny, je tam pouzity gumovy podklad, imitacia hlinika. A nesmyka sa!

post-0-14109598757034_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peto670

Ja mam v aute tieto a som spokojny, je tam pouzity gumovy podklad, imitacia hlinika. A nesmyka sa!

Mel jsem bohuzel moznost jet v aute s tema imitacema a smykaju sa jeste vic nez obyc gumove, asi si kazdy smykami predstavujeme jinak, ale s klasickyma tkaninovyma se to neda srovnat. Beru, ze kazdemu vyhovuje neco jineho, me se treba libi textilni.. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak urcite textilne su o niecom inom.....ale ja si nestazujem na smykanie. Tak ja som mal dlho textilne v aute ale uz museli ist do dochodku a dostal som od kamosa tieto tak som ich skusil a pohoda. Jasne kazdemu sa nieco ine paci. Je to na zvyku a na vkuse.:papa:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

V mojich 19 rokoch sa pripajam k tej "starej" generaci bez zmyslu pre tieto koberceky.

Osobne k tomu mam silny odpor dokonca, pride mi to ako tie gumove zvieratka na tazne zariadenie.

Ako bolo povedane je to o vkuse, ked mas v interiere viac hlinikovych doplnkov tak do toho.

Ked by som uz isiel davat interier do hlinika tak by som tam urcite nedal tieto koberceky, ale riesil by som do hlinika budiky, vetraky, rucku, radiacu, pedale a customovo by som si spravil z hlinika to miesto na odkladanie lavej nohy.

Ked sa ti tie rohozky podari vkusne zakomponovat do interieru tak posli fotky, lebo zatial som videl len tie rohozky v cisto seriovom interiere, kde nemali sancu s nicim korespondovat. Ked to bude podarene, mozno zmenim nazor.

Tuneniu zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nakoniec som sa rozhodol to tam nahodiť...uvidíme ako sa to podarí vyrezať a upevniť, či necham podklad koberec alebo nie...uvidíme....čo sa týka doladenia zvyšku interiéru, tak páku mam v hliníku, pedále mením súčasne s tými rohožmi a to miesto na odkladanie ľavej nohy dávam tiež do toho hliníku :-P....neskôr možno doladím aj kľučky.....vdaka za príspevky:potlesk:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...