Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

uchycení okna


Hrac.Dr.m

Recommended Posts

Ahoj,tak nedávno se mě nák porouchalo stahování předního okna u řidiče.Až teprve dneska jsem se dostal k tomu abych se na to podíval stím že to opravím...

Zjistil jsem že mě upadla taková ta lišta co je upevněna na okně a dole má na sobě lišty kde jezději ty kolečka od těch nůžek na stahování.

Oprava by se zdála bejt jednoduchá,ale nepodařilo se mě přijít na to jak tahle lišta drží na okně???Když jsem jí tam jakš takž nasadil tak najoru šlo okno v pohodě.Ale dolu se mi to párkrát zaseklo a zase to vypadlo z okna...

Skoušel jsem jí tam nasadit snad xkrát.A pomačkal jsem to pak ještě sykovkama,ale nic nezabírá.

Má stim někdo skušenosti???Moc děkuju za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Takže Ti vypadává ta kovová lišta z okna? Jestli jo, přilepil bych to okno k liště lepidlem na okna.

Jo,přesně tak.Vyfotil bych to kdybych nebyl tak zadělanej když jsem to měl rozebraný...

Myslíš že takový lepidlo můžou mít v Hornbachu nebo kde bych to našel???A jak dlouho to může schnout???Mám blbý že stim autem jezdim každej den...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hrac.Dr.m

Původně zaslal: jarajarda

Takže Ti vypadává ta kovová lišta z okna? Jestli jo, přilepil bych to okno k liště lepidlem na okna.

Jo,přesně tak.Vyfotil bych to kdybych nebyl tak zadělanej když jsem to měl rozebraný...

Myslíš že takový lepidlo můžou mít v Hornbachu nebo kde bych to našel???A jak dlouho to může schnout???Mám blbý že stim autem jezdim každej den...

No to nevim jestli tam maji... Ale stačí to přilepit večer a ráno by to mohlo být OK, ale zkus to třeba v pátek a nechat to přes víkend ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Hrac.Dr.m

Původně zaslal: jarajarda

Takže Ti vypadává ta kovová lišta z okna? Jestli jo, přilepil bych to okno k liště lepidlem na okna.

Jo,přesně tak.Vyfotil bych to kdybych nebyl tak zadělanej když jsem to měl rozebraný...

Myslíš že takový lepidlo můžou mít v Hornbachu nebo kde bych to našel???A jak dlouho to může schnout???Mám blbý že stim autem jezdim každej den...

No to nevim jestli tam maji... Ale stačí to přilepit večer a ráno by to mohlo být OK, ale zkus to třeba v pátek a nechat to přes víkend ne?

Hm,no sám bych se rád v pátek rozebral do postele a složil se až v neděli večer....

Jsem pořád v práci.

Ale po tom lepidle sekouknu.Dík za radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zoby

máš to na 3-dvéř nebo 5-dvéř? kdby na tří dvéř, tak bych ti moh nabídnout celé okno :-) pokud bys jel na zimní klouzání, tak předání tam

Na 3dveř.V pohodě,děkuju já mám ještě jeden pár kompletně osazenejch dveří.Ale chtěl jsem tohle opravit,zdálo se mi že to nebude tak složitý,a ono je...Ale já to zvládnu.

Takže solo okno vyndaný ze dveří je i stou spodní lištou???

Já právě přemejšlel o tom jestli se to protáhne nehoře nebo ne...???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hrac.Dr.m

Ahoj,tak nedávno se mě nák porouchalo stahování předního okna u řidiče.Až teprve dneska jsem se dostal k tomu abych se na to podíval stím že to opravím...

Zjistil jsem že mě upadla taková ta lišta co je upevněna na okně a dole má na sobě lišty kde jezději ty kolečka od těch nůžek na stahování.

Oprava by se zdála bejt jednoduchá,ale nepodařilo se mě přijít na to jak tahle lišta drží na okně???Když jsem jí tam jakš takž nasadil tak najoru šlo okno v pohodě.Ale dolu se mi to párkrát zaseklo a zase to vypadlo z okna...

Skoušel jsem jí tam nasadit snad xkrát.A pomačkal jsem to pak ještě sykovkama,ale nic nezabírá.

Má stim někdo skušenosti???Moc děkuju za rady...

V pohodě,já to nejdřív skusim posychrovat lepidlem a když to nebude držet tak jdu vyměnovat okna.Ale rozhodně moc dík za důležitou informaci.Vtý knížce co mám k autu,je sice popis jak okno vyndat ale co je na okně nebo nni tam nenapsali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...