Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Má někdo vůbec Partnera??


PetrC

Recommended Posts

Zdravím...do nedávna jsem jezdil dvoumístným Berlingem 1.9D r.v. 2000, a vše co jsem k němu potřeboval sehnat z dílu i rady, sem sehnal na foru Citroeny.cz.

Bohužel jsem měl malou bouračku a Berlingíčko čeka na opravu.....a jelikož nemůžu bez auta být, tak jsem koupil Partnera taky 1.9D pětimístnýho....

No a od tý doby křižuju tohle forum, ale k Partnerovi se tu neobjevujou ani náhradní díly, a ani nějaký zajímavý přízpěvky.....

A přitom jich tolik na silnicích potkávám......:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že Partneři, ale ani Boxeři a Experti se na tomhle fóru moc nevyskytujou - asi je to tím, že jsou to auta z 80% vlastněná firmami a firma většinou nemá potřebu hledat rady na fóru - prostě dá auto do servisu, řekne mechanikovi, ať je to nejlíp zítra v cajku a případné náklady si dá do daní (eventuelně se proúčtují následně zákazníkům).

[upravil dne 27/1/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve firmě máme už druhýho Partnera 1.9D, nejdřív starý model a teď nový. Co se týká oprav tak ti moc neřeknu protože je to jak píše Medvěd, prostě když se něco pos.... tak to jde do servisu takže ti maximálně můžu říct svoje zkušenosti s provozem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

No alespoň někdo kdo tu brouzdá, tak Partnera má......

Zajímalo by mě jak hodně máte nafouknuté pneu.....Když jsem Partnera přivezl, tak byl příjemě měký, a po kontrole tlaku v pneu jsem zjistil že je tam 2.0, což je dle popisku na sloupku málo....ma být při nenaloženém autě 2.6...

Tak sem je nafouk, ale teď je to strašná tvrďárna......Tak asi zkusím 2.3 nebo 2.2.....uvidíme.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Máme ve fimě dva Partnery, starý 1,4 benzín (najeto asi 350 000) a nový 1,6 benzín s klimou. Najeto asi 120 000. Oba pětimístné.

Moc se nekazí, snad občas kliky na dveřích. Ano o nich skoro nevím.

V květnu budeme kupovat dalšího, a protože nás párkrát vykradli, ta to bude asi plecháč dvoumístný. Mám dotaz - je ten plecháč hlučnější? A když se do něj dá ta celková přepážka mezi kabinu a náklad? Kolik taková zástěna - přepážka - stojí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: dracik

mame vo firme partnera a teraz rozmyslam ze predam svoju 406 a kupim si partnera.pohodlna jazda, chrbat neboli proste spičkove auto, a co sa tyka poruch, zatial nic :super

Mam Berlingo (identicky s Patnerem) a k tomu 406 ... idealni kombinace... tak jenom prikup Partnera k 406ce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

Tak se k vám přidám: mám cca 14 dnů Partnera 1,9D starší, najeto 190.000km. Zatím jen srovnávám s Felicia Pick-up. Proti ní je výrazně tišší, pohodlnější, jízda příjemnější. Spotřebu zatím nevím, natankoval jsem do plné a ještě to nevyjezdil.

Zatím vychytávám mouchy po předch. majiteli. Jako např.: zpátečka svítí (při zařazení) pořád, i když se vytáhne klíček ze spínačky (asi je tam stálý proud),

zámkem zadních křídl. dveří nelze otočit (i když promazáno), proč mi hned došla nafta, i když ručička těsně před červeným polem, apod.

Nedá se někde stáhnout katalog náhr. dílů (ne manuál k obsluze) + elektroschema?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...