Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapojeni alarmu


oni

Recommended Posts

tak jsem si poridil central s alarmem a chtel sem si ujasnit par veci,poradite mi nekdo jak zapojit casti v cervenejch krouzcich?

http://oni.rajce.idnes.cz/Plocha/#zapojeni.jpg

jeste jsem zapomnel na to ACC klic zapnut,jestli mi poradite konkretni drat ve spinacce! a pak pripojeni cidla na otevreni dveri,kam to musim pichnout,aby to snimalo vsechny dvere?musim jednotlivy snimace nebo mohu nekde spolecne!a to dovirani okynek je taky mi jaksi taksi trochu nejasne!dekuji!

[upravil dne 27/1/08 oni]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

tak jsem si poridil central s alarmem a chtel sem si ujasnit par veci,poradite mi nekdo jak zapojit casti v cervenejch krouzcich?

http://oni.rajce.idnes.cz/Plocha/#zapojeni.jpg

jeste jsem zapomnel na to ACC klic zapnut,jestli mi poradite konkretni drat ve spinacce! a pak pripojeni cidla na otevreni dveri,kam to musim pichnout,aby to snimalo vsechny dvere?musim jednotlivy snimace nebo mohu nekde spolecne!a to dovirani okynek je taky mi jaksi taksi trochu nejasne!dekuji!

[upravil dne 27/1/08 oni]

Tzn. že je to komplet nové a nebo to budeš napojovat místo stávající řj a ponecháš akorát motorky ve dveřích??:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no abys měl všechny dveře najednou tak bych asi volil drat u stropního světýlka, to se rožne když se otevřou jakýkoliv dveře. s dovíráním oken ti nepomůžu, nikdy sem to nedělal

jinak ten odpojovací obvod motoru chápu tak, že si najdeš drát který přivádí proud do cívky a provedeš ho skrzevá nějaký relátko který máš asi v sadě toho alarmu, při zaplým alarmu ti to nepustí proud do cívky.

no a ta druhá červená oblast se musí spojit s centrálem, ale jak bych ti řekl možná kdybych to vyděl..

hodně štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oranzovy a oranzovocerny drat spoj dohromady a pripoj na kostru, cerny a bily drat pak pripoj na draty u originalni ridici jednotky centralu :

kontakt č. 5 - kabel č. 6290 - odemyká

kontakt č. 7 - kabel č. 6291 - zamyká

Zluty a zlutocerny drat muzes ustrihnout u konektoru a jen zaizolovat

Drat od dvernich spinacu muzes napojit nekde u sloupku ridice, nejlepe ale asi fakt u toho stropniho svetylka

tim imobilizacnim rele bych preklenul drat s oznacenim CC01 co jde od spinaci skrinky, vedou od ni jen tri draty zacinajici pismeny A, B a C,

A je +12V po sepnuti klicku do prvni a druhe polohy, pri startovani na nem neni napeti

B je stalych +12V z baterie

C je +12V v poloze startovani a beziciho motoru

[upravil dne 28/1/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

oranzovy a oranzovocerny drat spoj dohromady a pripoj na kostru, cerny a bily drat pak pripoj na draty u originalni ridici jednotky centralu :

kontakt č. 5 - kabel č. 6290 - odemyká

kontakt č. 7 - kabel č. 6291 - zamyká

Zluty a zlutocerny drat muzes ustrihnout u konektoru a jen zaizolovat

Drat od dvernich spinacu muzes napojit nekde u sloupku ridice, nejlepe ale asi fakt u toho stropniho svetylka

tim imobilizacnim rele bych preklenul drat s oznacenim CC01 co jde od spinaci skrinky, vedou od ni jen tri draty zacinajici pismeny A, B a C,

A je +12V po sepnuti klicku do prvni a druhe polohy, pri startovani na nem neni napeti

B je stalych +12V z baterie

C je +12V v poloze startovani a beziciho motoru

[upravil dne 28/1/08 Ferry]

tak tohle je vice nez postacujici,hned to jdu vyzkouset!za chvily podam hlaseni!! dekuji moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to nakonec nebyli oranzovy,ale zluty,ale jinak to funguje,jen mam dotaz,ma to funkci automatickeho zamikani po rozjedi,proste behem jizdy vas to zamkne,prijde mi to dost nestastny,kdyz teda zavru dvere a motor bude bezet,aby me to nezamklo auto! a pak ten kabel od svetylka vede asi A sloupkem u ridice,nevite jak ho poznam,oznaceni nebo neco?

pak tam je jeste ten bily kabel na KLIC ZAPNUT (vystup signalu ACC) co to je?

[upravil dne 28/1/08 oni]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle me to zamyka az pokud slapnes na brzdu ( aspon ten alarm co jsem montoval kamosovi a mel v podstate stejny schema zapojeni tak funguje ) takze mozna by stacilo odpojit ten drat od spinace brzdy, ale ja mam u svyho alarmu podobnou funkci a tam pokud startuju s otevrenyma dverma a nebo jeste nez se dvere zamknout a otevru je , tak se ta funkce zamknuti deaktivuje, takze by nemelo dojit k tomu ze zustanes u zamcenyho nastartovanyho auta venku

proc je tam ten drat ACC to presne nevim, neni to popsano v navodu ? je to proste signalizace ze je zapnuty zapalovani

[upravil dne 28/1/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no protoze ja si pres klicek muzu nastavovat ruzny funkce jestli je chci vypnout nebo zapnout a tak a aby to preslo do tehle funkce,musi byt klicek v poloze on,takze to bude asi ono,ze? jen nevim ktery teda z dratu ve spinacce to je? na kabel s pismenem A? on navod je dost nestastne prelozen,jakoby ho prekladal pouze program! pak tam je jeste na vyber eletronicky a vzduchovy zamek a nikde neni napsano co je co?netusis? je to primo v schematu na ty ridici jednotce,jsou tam vzdy dva piny a ty muzu bud spojit nebo rozpojit! je tam jeste aktivni a neaktivni spusteni bocnimi dvermi a vysvetleni zadny! pokud by si byl ochotnej,prikladam zde cely navod!

http://sweb.cz/xbarcio/Max%20plus%20alarm%20system.rar ( je malym pismem kvuli velikosti,tak si ho prosim zvetsi a moc dekuji za pomoc! )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

no protoze ja si pres klicek muzu nastavovat ruzny funkce jestli je chci vypnout nebo zapnout a tak a aby to preslo do tehle funkce,musi byt klicek v poloze on,takze to bude asi ono,ze? jen nevim ktery teda z dratu ve spinacce to je? na kabel s pismenem A? on navod je dost nestastne prelozen,jakoby ho prekladal pouze program! pak tam je jeste na vyber eletronicky a vzduchovy zamek a nikde neni napsano co je co?netusis? je to primo v schematu na ty ridici jednotce,jsou tam vzdy dva piny a ty muzu bud spojit nebo rozpojit! je tam jeste aktivni a neaktivni spusteni bocnimi dvermi a vysvetleni zadny! pokud by si byl ochotnej,prikladam zde cely navod!

http://sweb.cz/xbarcio/Max%20plus%20alarm%20system.rar ( je malym pismem kvuli velikosti,tak si ho prosim zvetsi a moc dekuji za pomoc! )

jj kabel ACC je jakykoliv kabel s oznacenim zacinajicim na pismeno A, jinak s tim modem pro uceni a klickem v poloze on me to taky napadlo, nejspis to bude proto.

vzduchovy zamek znamena pneumaticke centralni zamykani, maj to nektere vozy mercedes nebo VW ,takze peugeotu se to netyka a ten jumper je tam proto, ze jeho prepojenim se prodlouzi ten zamykaci impuls asi na 15sec ( aby kompresor centralniho zamykani stacil natlakovat system ) u elektrickeho systemu jako ma peugeot staci kratky impuls asi 1vterina, takze jumper nech nastaven na ten kratkej. To spusteni bocnimi dvermi netusim co by to mohlo byt, z navodu jsem to taky nepochopil, zkus napsat dotaz prodejci

jinak v navodu k tomu automatickymu zamykani pisou tohle :

10. Automatizace centrálního zamykání

Během řízení stisknutím tlačítek  nebo můžete zamknout/odemknout dveře, pokud byly dveře před jízdou řádně zavřené, otočením ACC do polohy ON, sešlápněte pedál brzdy po 10 sekundách, dveře se automaticky zamknou, vytažením klíče při vystupování z vozidla se dveře automaticky odemknou.

• Poznámka: Pokud dveře nebyly řádně zavřené, ACC nebyl otočen do polohy ON, dveře se automaticky nezavřou

Cili podle me by to nemelo zamykat samo pokud nesplnis ty podminky - otoceni klickem a slapnuti na brzdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasny a pokud ten system autzomatickeho zamykani bych chtel uplne vyradit? me to zamyka i pri jizde a pri tom zadnej kabel nemam zapojenej na brzdu!nic!proste po 15 az 20 seknundach se auto zamkne vzdycky!podotykam,ze drat na brzdu jeste udelanej nemam!!

podle navodu bude stacit,kdyz nezapojim ten drat na tu brzdu ne?tim stale jako ze jsem se nerozjel,tak se to nezamkne,ale pro se mi to zamyka i kdyz jsem mimo auto i s klickama i kdyz je ve spinacce klicek tak se to zamkne!!

a k ty spinacce jeste,jde mi do ni 6 kabelu a to po dvou- cervenej a cervenej,pak cervenej a modrej a pakzlutej a oranzovej!zlutej je ten A-ckovej a oranzovej je ten po startu,jinak na jednom cerveneym je permanentne napeti,po nastartovani a dani klicku do treti polohy je napeti na vsem az na modrej!

[upravil dne 29/1/08 oni]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...