Pe.Tr

nastaveni citlivosti senzoru deště u 406new model a novější Peugeoty-vysvětlení jednou pro vždy

13 posts in this topic

lze nastavit intenzitu pomocí diag 2000-diagnostika v Peugeot servisech.

jedná se o konfiguraci v BSI

volby:

-vypnuto

-nizká citlivost

-vysoká citlivost

:xvul Kolik máš denně dotazů na toto téma? Vypadá to, že jsi byl docela naštvaný. . . . .

Původně zaslal: Honza z Nera

:xvul Kolik máš denně dotazů na toto téma? Vypadá to, že jsi byl docela naštvaný. . . . .

nene , jen u toho to tematu byly nejasnosti a ted jsem takřikajic u zdroje , tak sem davam jasne vyjadřeni:papa

asi to chtělo drobet rozvést o co se jedná ne každý to pochopil zprvu jsem na to taky koukal

Původně zaslal: sarkomi

asi to chtělo drobet rozvést o co se jedná ne každý to pochopil zprvu jsem na to taky koukal

jde o nastaveni citlivosti senzoru deště u aut vybavenych komfortni jednotkou BSI , pořad se tu psalo že to seřidit nelze a přitom ano.

a jak je to nastaveno standardně z výroby? Podle svého auta bych tipnul na vysokou citlivost:myslim

Původně zaslal: Ladman

a jak je to nastaveno standardně z výroby? Podle svého auta bych tipnul na vysokou citlivost:myslim

o standartně netuším , ale nepet si to s tim když ti sterače stiraji jako pominute , to je totiž špatnyma gumkama ,ty vodu nestiraji ale rozstiraji, ale treba tam mas fakt aktivovano to citlivější. Moža bych typoval že nastaveni z vyroby je ruzne podle toho pro jakou zemi je vuz určen , třeba tam kde časteji prsi to bude echt citlive a zas naopak ale frantici to mohli delat i cik cak posvem že:D

někdy to stírá normálně, většinou při dálkách, ale ve městě to občas lítá jak si psal. Ale je to jen někdy. Někdy si říkám, že je senzor fajn a někdy mne to docela štve. Když si ale vzpomenu jak jsem před lety v práci jezdil filckou a tam se to "programuje" ručně, tak si říkám, že je to ještě zlatý.

Původně zaslal: Ladman

někdy to stírá normálně, většinou při dálkách, ale ve městě to občas lítá jak si psal. Ale je to jen někdy. Někdy si říkám, že je senzor fajn a někdy mne to docela štve. Když si ale vzpomenu jak jsem před lety v práci jezdil filckou a tam se to "programuje" ručně, tak si říkám, že je to ještě zlatý.

Nejsi sám koho to někdy štve. Zrovna včera. Jedu večer do práce, jemně mží a ze silnice lítá na sklo binec. Stěrače buď stíraj jak pominutý a nebo vůbec. Ale jinak docela spokojenost.

Pe.tr : jojo, není nad "obyčejného" skladníka :D :D

Původně zaslal: Pe.Tr

lze nastavit intenzitu pomocí diag 2000-diagnostika v Peugeot servisech.

jedná se o konfiguraci v BSI

volby:

-vypnuto

-nizká citlivost

-vysoká citlivost

Děkuji za užitečnou informaci!:super

U naší (staré) 406, r.v. 97, je ten obdélník 1 x 5 cm, tam to funguje bezvadně - na stírání jsem mohl zapomenout a funguje to tak akorát - a taky jsem měl občas staré gumky.

Teď mám 607, je to moc citlivé, furt to jezdí jako blázen. Díky za informaci, zkusím nechat nastavit menší citlivost.

Ještě kdyby to šlo nastavit tak, aby se nemuselo pro aktivaci cvakat páčkou do vypnuto a zase do senzoru :(

Původně zaslal: Peta

Ještě kdyby to šlo nastavit tak, aby se nemuselo pro aktivaci cvakat páčkou do vypnuto a zase do senzoru :(

Při prvním přimrznutí a zasněžení stěračů by se spálil motor.

Původně zaslal: P607Olda

Při prvním přimrznutí a zasněžení stěračů by se spálil motor.

Logický důvod, který mi zabránil vymýšlení nějakého "udělátka". Dík!