Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HID xenon


swab

Recommended Posts

ahojte, nema niekto skúsenosť s montažou HID xenónov do P206 r.v 2003? Svieti mi to výborne, no signalizuje mi poruchu ABS a AIRBAG.. naštartujem bez svetiel a kontrolky zhasnú, akonáhle zapálim HID xenóny okamžite sa rozsvieti kontrolka ABS a AIRBAG a bliká mi strešné svetielko.

montoval som KINGWOOD 6000K H7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: otec

U P-206 dochází k vysokofrekvenčnímu rušení jednotky ABS. Rušení produkuje zapalovací transformátor výbojky a je třeba ho dát dál od ABS.

kde si to namontoval ty?

mne sa balasty zmestili na jednej strane k remenici serva a na druhej strane som ho namontoval priamo na plastový kryt vzduchového filtra.

môžeš poslať foto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jo jo. :) Ve 206ce je málo místa kam umístit ballasty. Ten na straně spolujezdce přímo leží na krytu ECU motoru (tam jsem se trochu obával problémů, které by mohly nastat, nicméně ECU je to, zdá se, úplně jedno i po cca 2500 ujetých km, takže to problém nebude), ten na straně řidiče jsem dal nejdřív do mezery mezi ABS a vzduchový filtr, kam sice krásně pasoval, ale ABSka to neudejchala. Jakmile se škrtlo výbojkama, okamžitě ABS FAILURE a BRAKING FAILURE. Přendal jsem ho teda na druhou stranu ABSky, mezi blatník a zadek jejího hydraulického čerpadla a je po problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...