Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čím namazat brzd. třmeny ?


chotemicak

Recommended Posts

Ahoj všichni. Prosím o radu. Začalo se mi dost hřát P před. kolo, tak jsem se dal do zkoumání a jasně že jsem přišel na to, že špatně odbržďuje. Strašně ztuha jezdí třmen na takový ch těch pojezdech (nevím jak to nazvat) Zkoušel jsem to mazat vazelínou ale to je jen na pár dní. :(Tak se chci zeptat čím se mají ty "pojezdy" mazat. předem dík za rady :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když jsem na těch "pojezdech" měnil manžetky co krejou ten "pojezd"(váleček) ,protože byly už roztrhaný, tak jsem do vnitřní strany tý manžetky nacpal grafitovou vazelinu, pak tam dal ten váleček, přišrouboval to a mám klid. Kloužou jak po másle....zatím:D

Jinak asi už svou 205 znáš perfektně, ale pro jistotu podotknu: pokud se hřeje kolo, můžou být zarostlé gumové brzdové hadice nebo seklej pístek.........a nebo třmen nejezdí po těch "pojezdech":papa:papa:papa

[upravil dne 26/1/08 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pístek se vrací. To jsem si právě původně myslel, tak jsem koupil opravnou sadu v kelly a všechno co tam bylo jsem vyměnil no a ty válečky byly ůplně suchý, tak jsem to namazal takovou červenou vazelínou co se natahuje jak žvejkačka ale vydržela jen asi týden a už to zase nejezdí. Jinak grafitka mě taky napadla ale nevím jestli by nevytekla až se to zahřeje. :myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to vazelínou mažu akdyž jsem to nedávno asi po roce rozdělal ne proto,že by my to nechodilo tak tam ta vazelína pořád byla a krasně to jezdilo.

Je to plastické mazivo (vazelína) od Mogulu mají ho skoro na každý benzínce teplotní rozsah od -30 do 120 stupnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...