Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

váš názor: Peugeot 405 vs. 406


Honza z Nera

Recommended Posts

To bude vědět nejspíš Oddie, když je v kontaktu s člověkem, který tu 405ku od něj loni koupil, že .........

Já jsem tu jen napsal, že kup tohohle auta by měl být relativně spolehlivou záležitostí - samozřejmě pro soudného člověka, který si bude vědomý toho, že u auta staršího 15 let může odejít v podstatě kdykoli cokoli - tím, že auto bylo udržované se toto riziko pouze snižuje, ale nikdy Ti nikdo nedá záruku, že vše bude fungovat zcela na 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

To bude vědět nejspíš Oddie, když je v kontaktu s člověkem, který tu 405ku od něj loni koupil, že .........

Já jsem tu jen napsal, že kup tohohle auta by měl být relativně spolehlivou záležitostí - samozřejmě pro soudného člověka, který si bude vědomý toho, že u auta staršího 15 let může odejít v podstatě kdykoli cokoli - tím, že auto bylo udržované se toto riziko pouze snižuje, ale nikdy Ti nikdo nedá záruku, že vše bude fungovat zcela na 100%

Jasně, to chápu. Ostatně, oba jsme vlastnili dieslové 405 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Honza z Nera

Díky za názory. Tak trochu jsem to tušil. Medvěd doporučuje kombíka po Oddim, ale nevím co na to žena:) Kombíka doma máme a to parkování :roll Je to prostě docela velké auto . . . Ale na druhou stranu: čím víc ježdění, tím víc jistoty že?

Přesně:super A hlavně co do dýlky je to asi jedno, jestli kombi nebo sedan, to pak jinak opravdu sáhnout po jiném, třeba zmiňované ZX je kratší, 306 hatchback..

Na to ZX jsem koukal. Ceny jsou docela zajímavé.

A co se týče délky: to mě taky teda nenapadlo:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

405 combi je kraší než sedan jen asi o 3 cm, ne o 10, ale kratší skutečně je. A parkuje se s ním líp - na rozdíl od sedanu je vidět, kde končí.

Co se týče toho, zač bude, podle mě tak za 35 tis, ale nechci předbíhat - to záleží na majiteli. Co se týče stavu, servis to mělo nadstandardní - za ten necelý rok mimo náplní a filtrů dostal také nový výfuk, baterku a žhavky.

Uvidíme, jestli bude k dispozici, třeba si ho nakonec koupím zase já :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: agresssor

Jinak pokud schanis auto tak neon prodava docela slusnou 405ku...

Jo vím o ní. Ptal jsem se asi před měsícem Pe.tra co o ní ví a jen mi jí doporučil :D:D Ale nevím jestli se mu chce čekat ( Neonovi ), protože na to nespěcháme a vše proběhne zhruba na jaře.

Ale autíčko je to opravdu pkné:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

405 combi je kraší než sedan jen asi o 3 cm, ne o 10, ale kratší skutečně je. A parkuje se s ním líp - na rozdíl od sedanu je vidět, kde končí.

Co se týče toho, zač bude, podle mě tak za 35 tis, ale nechci předbíhat - to záleží na majiteli. Co se týče stavu, servis to mělo nadstandardní - za ten necelý rok mimo náplní a filtrů dostal také nový výfuk, baterku a žhavky.

Uvidíme, jestli bude k dispozici, třeba si ho nakonec koupím zase já :)

Co je nadstandardního na výfuku, žhavkách a baterce? Tohleto + rozvody jsem dal svým autům po koupi taky, jsou to běžné věci.

Pokud bude na prodej, tak dej kdyžtak vědět. V jiné situaci bych asi 406 nevyměnil, ale mám už na ni předběžné zájemce a kombík se mi bude hodit víc, pokud začnu stavět :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: agresssor

To honza: jak tam neon pise tak rikal ze na to nespecha ze si ji radsi necha no... Ale tak uvidis no..Jinak 405ku muzu doporucit strejc ma najeto pres 850000 km a az na to ze mu tece chladis a ma v cudu zadni napravu tak jezdi super.. jinak je to 1.9 Td

850, to na TD vážně jde, klobouk dolů, viděl jsem 205 s 1.8D 880 000km.. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Honza z Nera

Jojo tyto porce km mi jsou známé. Když to bude jen trochu možné, budu shánět vůz přes klub. Ze všeobecně známých důvodů :)

Protože většina lidí zde se o auta stará nadstandartně, řekl bych, oproti normálu:super

Tak, tak. Máš docela pravdu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...