Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nikde sa to neda zohnat


petko309

Recommended Posts

Původně zaslal: petko309

zhanam listy s drevenou imitaciou s interieru peugeot 406 su na dverach aj na palubovke a nikde to nemozem zohnat. obvolal som vrakoviska aj inzeraty s nahradnimy dielmi a nic. poradte kde by sato dalo zohnat

No stejně to tam nedáš pokud tam už nebyli, musíš vyměnit celý díly s tím dekorem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petko309

zhanam listy s drevenou imitaciou s interieru peugeot 406 su na dverach aj na palubovke a nikde to nemozem zohnat. obvolal som vrakoviska aj inzeraty s nahradnimy dielmi a nic. poradte kde by sato dalo zohnat

Já mám na prodej celé tapecy i s těma dřevěnýma lištama a světýlkama,ze 406tky.....co ty na to ale je to nový model a vzadu byli elektické okna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: petko309

zhanam listy s drevenou imitaciou s interieru peugeot 406 su na dverach aj na palubovke a nikde to nemozem zohnat. obvolal som vrakoviska aj inzeraty s nahradnimy dielmi a nic. poradte kde by sato dalo zohnat

Já mám na prodej celé tapecy i s těma dřevěnýma lištama a světýlkama,ze 406tky.....co ty na to ale je to nový model a vzadu byli elektické okna

On má starý model, ale s trochou šikovnosti by to překopat šlo;)

[upravil dne 26/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: petko309

ja tie listy v aute mam len su dost poskodene tak ich chcem vymenit. kolko chces za tie listy- len listy

len lišty neprodám,tapecy by byli bez nich neprodejné.......:myslim:myslim

lišta 500,- kus a ke každe tapec gratis , čeče to je good byznys

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skusal si volat do Ziliny Auto Bollo? Ja som zhanal pre zmenu plastove sacie potrubie a asi po 20 telefonatoch som ho zohnal v Ziline. Sice presne nepasovalo, ale po vymene rampy to sedelo. Skus, tu mas kontakt: Dušan Bollo- BOLLO, Kragujevská 3931/39, 010 01 Žilina, 041 / 564 09 26.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

len lišty neprodám,tapecy by byli bez nich neprodejné.......:myslim:myslim

Možná bych o ně měl zájem já , když by byli v nějakém rozumném stavu. Nemáš možnost jsem vložit foto ? Ještě bych měl dotaz,ty ovládače zadnich oken jsou na tom madle? Když by to tak bylo ,dal bych tam madla ze svého,já totiž mám v zadu kliky a tak bych tam musel udělat pro ně díry. A ta cena bez těch lišt by byla jaká ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Zbyňa1

Původně zaslal: Přema

len lišty neprodám,tapecy by byli bez nich neprodejné.......:myslim:myslim

Možná bych o ně měl zájem já , když by byli v nějakém rozumném stavu. Nemáš možnost jsem vložit foto ? Ještě bych měl dotaz,ty ovládače zadnich oken jsou na tom madle? Když by to tak bylo ,dal bych tam madla ze svého,já totiž mám v zadu kliky a tak bych tam musel udělat pro ně díry. A ta cena bez těch lišt by byla jaká ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zbyňa1

Původně zaslal: Přema

len lišty neprodám,tapecy by byli bez nich neprodejné.......:myslim:myslim

Možná bych o ně měl zájem já , když by byli v nějakém rozumném stavu. Nemáš možnost jsem vložit foto ? Ještě bych měl dotaz,ty ovládače zadnich oken jsou na tom madle? Když by to tak bylo ,dal bych tam madla ze svého,já totiž mám v zadu kliky a tak bych tam musel udělat pro ně díry. A ta cena bez těch lišt by byla jaká ?

ted si nejsem jistej jak tam je to madlo k tapecu upevneny, ale rozhodne zustava pri demontazi jako celek s tapecem, takze to nevim jeslti by slo jen tak lehce vymenit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...