Sign in to follow this  
Followers 0
Zdenda-406

Digi klima

21 posts in this topic

Aho všichni prosim vás mam problem s KLIMOU když otočim kličkem v zapalování tak mě dysplej svíti,ale jak zapnu světla tak displej zhasne vubec nesvítí.Vubec nevím co s tim muže byt:myslimProto prosím o radu.Předem děkuji všem kteří mi poraděj.

a co snížení jasu žárovek je to vlevo vedle volantu/reostat/

[upravil dne 25/1/08 sarkomi]

Snížení jasu na to nema vliv.Vubec nevim jakou mam teplotu stupen větraní atd.když jedu tak tak ma displej svítit a mě vubec nesvítí tak neví ale žarovka¨ma to je asi blbost.

Jo to jsem už zkoušel a dysplej se stejně nerosvítil.Ale je divny že při otočení kličku v zapalovaní displej svítí a jak zapnu světla tak zhasne.A když zhasnu světla tak displej opět svítí

Ja som to riesil minule na mitshubishi. Blbe zemnenie na doske klimatizacie. Moze byt niekde prerusena zem, alebo studakna doske. Skus to skontrolovat. Alebo pripoj na zelenozlty vodic kostru. Aspon myslim ze peugeot mava zem zelenozltu. Skus.

jofo plne s tebou suhlasím ked nesvietia svetla je to prikostrené cez vlakno žiarovky(H4,H7,....ktore maju maly odpor) a podsvetienie svieti, ked zapneš svetla toto ukostrenie zmizne a podsvetenie prestane svietiť:papa

Původně zaslal: Zdenda-406

Jenže světla mi svítěj.Tak to asi světlama nebude.

Řek bych,že se ti snažej naznačit,že máš někde špatné ukostření a po zapnutí světel pustíš do obvodu +,+na+ ti el obvod nespojí a proto to nesvítí.Pokud se pletu tak mě opravte

Jenže světla mi svítěj.Tak to asi světlama nebude.

svetlami to neni, len sa cez ne prikostruju žiarovky na displeji, tebe chyba kostra(-) na osvetlení displeja

Tak. Tak. Najskor bude niekde preruseny vodic, alebo ten studak na doske. Najcastejsie sa to stava ked sa niekto hrabe okolo jednotky na klimu hlavne pri instalacii autoradia.Koopec drotov s radia a snazi sa to tam narvat na silu. Aspon to su moje skusenosti s elektrikou tu v irsku. Tu vacsina nerozmysla co robi.

Dobře děkuji ale jak to mam teda spravit?to mam rozebrat komplet klimu jako myslím vyndat ji?????A potom to mam hledat kdepak?:myslim

Myslim ze vybrat radio. Nezabudni este predtym skontrolovat ci mas kod k radiu. Ked bude vonku tak skus sahnut rukou dozadu za jednotku klimy a pohybat konektorom ci sa nieco nezmeni. Ak nic tak musis vybrat tu jednotku klimatizacie a poriadne pozriet konektory atd. Fakt teraz neviem ako sa ta jednotka dava von, ale myslim ze to by nemal byt az taky problem. A ostatne vsetko funguje normalne? Autozapalovac, atd? Skor ti v tomto poradi nejaky 406 kar.

jo všechno funguje tak jak má.ztluměj se hodiny i teploměr ale displej zhasne:xvul

vzndej panel klimy , zezadu vyndej žarovku zapni světla a změř kolik tam jde Voltíku.

Ked Je to tak ako vravis ze elektrika je spanielska dedina tak to daj radsej niekomu spravit komu doverujes a je v tom odbornik. Mozes tak skutocnosti zaplatit menej ako keby si to chcel opravit doma a potom by si musel menit celu jednotku co nie je lacna vec.

Původně zaslal: Pe.Tr

jo všechno funguje tak jak má.ztluměj se hodiny i teploměr ale displej zhasne:xvul

vzndej panel klimy , zezadu vyndej žarovku zapni světla a změř kolik tam jde Voltíku.

ono je těžko když tomu moc nerozumí,konzultujeme plno věcí po ICQ ale bez uspěchu

Ved nie vsetci sme dobry v elektrike.isto on je tiez v niecom dobry v com by sme mi mali spanielsku dedinu. Hlavne ze sme sa snazili pomoct.