Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klíče zabouchlý v autě


Guest Voloda58

Recommended Posts

No to jsou kraviny, tak radio signál jde poslat jako zvuk mobilem, nebo dokonce infra světlo jse poslat do sluchátka:D, hm, pak Vyťukej *3370# no vypnu u nokie funkci EFR a snižim tim spotřebu a zhoršim kvalitu zvuku, ale žádnou rezervu kterou příště dobiju baterka nemá, hm, asi se vrátím zpět do školy:myslim

Blokovat mobil pomocí IMEI jde, ale tak jednoduchý to není.

Pro cestovatele do U.S.A. či Kanady Běžněj INTERNET CALL

[upravil dne 25/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No to jsou kraviny, tak radio signál jde poslat jako zvuk mobilem, nebo dokonce infra světlo jse poslat do sluchátka:D, hm, pak Vyťukej *3370# no vypnu u nokie funkci EFR a snižim tim spotřebu a zhoršim kvalitu zvuku, ale žádnou rezervu kterou příště dobiju baterka nemá, hm, asi se vrátím zpět do školy:myslim

[upravil dne 25/1/08 Radek Hurvajz]

ale za pokus by to stálo né:D:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Marcel505

To asi vytisknu a vyvěsím na nástěnku... :D

to budou míti operátoři zase co dělat a pobaví se,dát to do novin

HIT DNE ZAVOLEJ MI A JÁ TI OTEVŘU AUTO :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná off-. topic (i když vzhledem k názvu tématu ..........................................)

Dnes jsem byl svědkem, kdy v dílně nejmenovaného servisu zamkl nedopatřením dvouletý klučina centrál Jaguáru s tím, že on seděl uvnitř auta společně s klíčky od auta - po cca půlhodině, kdy se veškeré přítomné osazenstvo (jednalo se o oslavu otevření rozšíření prostorů jedné pražské autoopravny - tzn. cca 30 lidí) snažilo nějak klučinovi poradit, jak se znovu odemknout byl nakonec přivolán zámečník, který auto po 10ti!!!! sekundách (bez použití násilí) otevřel

[upravil dne 26/1/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Možná off-. topic (i když vzhledem k názvu tématu ..........................................)

Dnes jsem byl svědkem, kdy v dílně nejmenovaného servisu zamkl nedopatřením dvouletý klučina centrál Jaguáru s tím, že on seděl uvnitř auta společně s klíčky od auta - po cca půlhodině, kdy se veškeré přítomné osazenstvo (jednalo se o oslavu otevření rozšíření prostorů jedné pražské autoopravny - tzn. cca 30 lidí) snažilo nějak klučinovi poradit, jak se znovu odemknout byl nakonec přivolán zámečník, který auto po 10ti!!!! sekundách (bez použití násilí) otevřel

[upravil dne 26/1/2008 Medvěd]

a to byl prosím Jaguár, jak rychle by dokázal asi mého brouka?:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak neviem ci mi sibe alebo som vcera vypil prilis vela hruskovice, ale...nedalo mi to a dnes sme to s priatelkou vyskusali....ja som bol pri aute a ona v TESCO...obaja sme mali telefon NOKIA na hlasnom odposluchu...a ...auto mi odomkla a zamkla...v telefone to piplo...nechapem... Nie je mozne, aby mi to otvorila na dialku, lebo bola poriadne, ale poriadne daleko a v budove. Nepodarilo sa to na 1.krat, skusali sme to asi 3-5min...a kedze bola vonku poriadna kosa a vietor, tak nam to ako dokaz stacilo a skusime to opat ked bude pekne...aj tak nechapem. :) Skuste to aj vy a dajte vediet.

Pozn. dialkac mam origo a radio signal, nie infra.

D.

[upravil dne 26.1.08 kadaver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Možná off-. topic (i když vzhledem k názvu tématu ..........................................)

Dnes jsem byl svědkem, kdy v dílně nejmenovaného servisu zamkl nedopatřením dvouletý klučina centrál Jaguáru s tím, že on seděl uvnitř auta společně s klíčky od auta - po cca půlhodině, kdy se veškeré přítomné osazenstvo (jednalo se o oslavu otevření rozšíření prostorů jedné pražské autoopravny - tzn. cca 30 lidí) snažilo nějak klučinovi poradit, jak se znovu odemknout byl nakonec přivolán zámečník, který auto po 10ti!!!! sekundách (bez použití násilí) otevřel

[upravil dne 26/1/2008 Medvěd]

Jenže ten Jaguár je r.v. 91, to jsi jaksi zapomněl napsat... a má obyčejný a jednoduchý klíč - jako je běžná stará FABka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako som to sem napisal, tak mi to stale nedalo...nechcelo sa mi tomu uverit... :) tak som isiel do auta. Ved to mozem skusat aj v aute. :) Tak mojej dievcinke som dal kluc od auta. Ona sedela doma v byte, v dome ktory je od auta cca 300m. Telefonovali sme spolu 2x zase asi 5min...a? Opat sa nam podarilo odomknut a zamknut auto...potom uz nic. Kluc zblbol a musel som ho obnovit nastartovanim...

Stale tomu, ale nerozumiem. Je tu niekto kto mi vysvetli ako je to mozne, ze sa to da cez mobil? :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kadaver

Ako som to sem napisal, tak mi to stale nedalo...nechcelo sa mi tomu uverit... :) tak som isiel do auta. Ved to mozem skusat aj v aute. :) Tak mojej dievcinke som dal kluc od auta. Ona sedela doma v byte, v dome ktory je od auta cca 300m. Telefonovali sme spolu 2x zase asi 5min...a? Opat sa nam podarilo odomknut a zamknut auto...potom uz nic. Kluc zblbol a musel som ho obnovit nastartovanim...

Stale tomu, ale nerozumiem. Je tu niekto kto mi vysvetli ako je to mozne, ze sa to da cez mobil? :papa

No spíš bych věřil tomu že ta dálka má takovej dosah, na 300m by se to mohlo možná podařit i bez mobilu, zkus to tak na kilometr, pak napiš

[upravil dne 26/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...presne to som si povedal aj ja. Aj ked 300m, dom , 2.posh. izba otocena opacnym smerom...no neviem, ale mozne je vsetko. Keby mi toto niekto hovoril, ze sa to da cez mobil, tak sa mu vysmejem...a preto to skusim na veeelku vzdialenost a dam vediet. Ak sa budete nudit, pridajte sa. :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Medvěd

Možná off-. topic (i když vzhledem k názvu tématu ..........................................)

Dnes jsem byl svědkem, kdy v dílně nejmenovaného servisu zamkl nedopatřením dvouletý klučina centrál Jaguáru s tím, že on seděl uvnitř auta společně s klíčky od auta - po cca půlhodině, kdy se veškeré přítomné osazenstvo (jednalo se o oslavu otevření rozšíření prostorů jedné pražské autoopravny - tzn. cca 30 lidí) snažilo nějak klučinovi poradit, jak se znovu odemknout byl nakonec přivolán zámečník, který auto po 10ti!!!! sekundách (bez použití násilí) otevřel

[upravil dne 26/1/2008 Medvěd]

Jenže ten Jaguár je r.v. 91, to jsi jaksi zapomněl napsat... a má obyčejný a jednoduchý klíč - jako je běžná stará FABka...

To máš pravdu, ale obávám se, že ten kluk by sice s jiným nářadím odemkl v podobném limitu cokoliv.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kadaver

...presne to som si povedal aj ja. Aj ked 300m, dom , 2.posh. izba otocena opacnym smerom...no neviem, ale mozne je vsetko. Keby mi toto niekto hovoril, ze sa to da cez mobil, tak sa mu vysmejem...a preto to skusim na veeelku vzdialenost a dam vediet. Ak sa budete nudit, pridajte sa. :D:papa

Prosim, zkus jeste, jestli by tak neslo i nastartovat. Dik!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...