Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palivová soustava 2.1 td


lubos.soj

Recommended Posts

Zdravim,chci se zeptat-do čerpadla u 2.1 td mi vedou 2 hadičky,jedna normálně s tou gumovou pumpičkou a druhá s nějakym zpětnym ventilem (aspoň si myslim,že je to zpětný ventil) zajímá mě jestli ta s tim "zpětnym ventilem" vede zpátky do nádrže???Jde mi totiž o to že právě tahle hadička už mi asi třikrát vilítla i když jsem to dotahoval vší silou a ztratil jsem tak zbytečně hodně nafty a cely motor je taky od nafty.Jestli třeba ten ventil nemůže být špatný???

[upravil dne 25.1.08 lubos.soj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Burisek má pravdu. Je to přepad vedoucí naftu zpět do nádrže. Taky mi jednou vystřelil. Ta kovová trubka je bohužel hladká a navíc lakovaná na černo. Utahováním s.k. pásky tomu nepomužeš. Zatáhni ji s citem aby netekla nafta, navlíkni okolo ní suchej zip / páska z plastu/ a zkrz díru v tom plechu to zatáhni. Budeš mít pokoj.:papa

post-0-14109598701721_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když nad tím tak přemýšlím,tak když jsem tam měl Lucase tak mi to taky párkrát vylítlo,a nebylo to zrovna nejpříjemnější,myslím že jsem to tenkrát vyřešil tak že jsem vzal smirkovej papír a tu trubku trošku zdrsnil a bylo po problému,ale bagr to taky vyřešil dobře....

Hlavně se toho nebát :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky mě vylítla. Byl to šok, když se mě začalo hulit z motoru a děsnej smrad nafty. Navíc jsem stál v koloně. Takže než jsem dojel na odstavnej pruh by jste mě naměřili 40 horečku. Já tu hadičku kousek ustřihl a zatím drží už půl roku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...