Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak umírají superkáry aneb hořké konce..


jarajarda

Jak umírají superkáry aneb hořké konce..  

  1. 1. Jak umírají superkáry aneb hořké konce..


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Buhuhuhee, takový škody, tam v tom křoví a okolo všude, to jsou lidi, kdyby to byli nějaký obyčejny socky ale takový i docela rarity, Chevy Stingray, Jaguar, Aston Martin, např. ZAse nebudu moct spát:(

NO právě...nebo úplně dole DeLorean DMC12 1983...ten mi teda drásá srdce úplně nejvíc..:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Buhuhuhee, takový škody, tam v tom křoví a okolo všude, to jsou lidi, kdyby to byli nějaký obyčejny socky ale takový i docela rarity, Chevy Stingray, Jaguar, Aston Martin, např. ZAse nebudu moct spát:(

NO právě...nebo úplně dole DeLorean DMC12 1983...ten mi teda drásá srdce úplně nejvíc..:(

JJ, toho jsem poznal, ale nemohl jsem si vzpomenout jak se to žihadlo z Návratu do budoucnosti jmenuje, a nechtělo se mi to hledat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Buhuhuhee, takový škody, tam v tom křoví a okolo všude, to jsou lidi, kdyby to byli nějaký obyčejny socky ale takový i docela rarity, Chevy Stingray, Jaguar, Aston Martin, např. ZAse nebudu moct spát:(

NO právě...nebo úplně dole DeLorean DMC12 1983...ten mi teda drásá srdce úplně nejvíc..:(

JJ, toho jsem poznal, ale nemohl jsem si vzpomenout jak se to žihadlo z Návratu do budoucnosti jmenuje, a nechtělo se mi to hledat

Tak tak, Back to the future I, II, III sem viděl asi stokrát:D No..tak je mám doma..:D Chybí mi jen lítající verze z 2.dílu a z pozlacené kolekce z Vánoc 1982, těch bylo hrooozně málo, dneska cena okolo 300 000 USD, "obyčejný" se dá sehnat okolo 15 000 USD..

Ještě je vlastně verze z 3.dílu s kolama od lokomotivy...:D

[upravil dne 24/1/08 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Stejně je to nádhera, jednoho mít, co víc si přát:) - 24 Karat Gold Plated Delorean DMC-12”

[upravil dne 25/1/08 Radek Hurvajz]

Ehh...kdes tu suprovou fotku sehnal? :) Já jich mám spoustu, ale většina mrňavý a nebo nekvalitní:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Stejně je to nádhera, jednoho mít, co víc si přát:) - 24 Karat Gold Plated Delorean DMC-12”

[upravil dne 25/1/08 Radek Hurvajz]

Ehh...kdes tu suprovou fotku sehnal? :) Já jich mám spoustu, ale většina mrňavý a nebo nekvalitní:super

Obrazky přítele Googla:D

Tady taky pár velikejch

[upravil dne 25/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jarajarda: Ty fotky jsou ještě odvar toho co jsem viděl já za fotky, často pěkný verze Peugeotů komplet prorostlý trávou, a to ty auta v době odstavení nebyli vraky.

Nebo takový vrakoviště DeLoreanů, to bys brečel.

DeLoreani se moc neobjevuj, a ty tři kusy s tou zlatou plackou nebo jaký to byli jsou fakt moc cenný.

Ale je to auto vyjímečný, který s tou V6kou toho ale moc nedokáže.

Hlavně když si přečteš, jak se od začátku s*alo, tak si hned rozmyslíš zda ho shánět nebo ne... No jeden určitě v ČR je...

Takovýmto hořkým koncům můžeme zabránit - sežeň hangár a můžeme začít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

jarajarda: Ty fotky jsou ještě odvar toho co jsem viděl já za fotky, často pěkný verze Peugeotů komplet prorostlý trávou, a to ty auta v době odstavení nebyli vraky.

Nebo takový vrakoviště DeLoreanů, to bys brečel.

DeLoreani se moc neobjevuj, a ty tři kusy s tou zlatou plackou nebo jaký to byli jsou fakt moc cenný.

Ale je to auto vyjímečný, který s tou V6kou toho ale moc nedokáže.

Hlavně když si přečteš, jak se od začátku s*alo, tak si hned rozmyslíš zda ho shánět nebo ne... No jeden určitě v ČR je...

Takovýmto hořkým koncům můžeme zabránit - sežeň hangár a můžeme začít.

Znám celý ten příběh a je dost pohnutý, myšlenka dobrá, ale moc se to neprodávalo, nakonec krachlo a ještě ho zašili.., navíc motor produkce Renault-Volvo. To auto má svůj osobitý příběh a tím se liší od ostatních a proto je vyjímečné a sběrateli žádané, upřímně jet v něm musí bejt taky dobrý psycho, vem si jak je dělaný přední sklo, lidi s klaustrofobií by tam asi nevlezli..

Na ten šestihrnec to taky nejede světoborně, maximálka nějakých 188, ale o to u toho auta dnes nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Stejně je to nádhera, jednoho mít, co víc si přát:) - 24 Karat Gold Plated Delorean DMC-12”

[upravil dne 25/1/08 Radek Hurvajz]

Ehh...kdes tu suprovou fotku sehnal? :) Já jich mám spoustu, ale většina mrňavý a nebo nekvalitní:super

Obrazky přítele Googla:D

Tady taky pár velikejch

[upravil dne 25/1/08 Radek Hurvajz]

Díky, GB verze, hustý:D

Jinak volant, GTI sice až později, ale podoba tu je:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vopičí

:o:o:o:o:oTakový škody, bral bych je všechny a hned...jenom to místo není no:myslim:myslim...ale to by se určitě našlo.

PS: To je dívný, je 1:13 a čas vlužení to tady ukazuje 0:13:myslim:myslim:myslim

[upravil dne 25/1/08 Vopičí]

No, tos mi připomněl kolik je zas hoooodin...:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Znám celý ten příběh a je dost pohnutý, myšlenka dobrá, ale moc se to neprodávalo, nakonec krachlo a ještě ho zašili.., navíc motor produkce Renault-Volvo. To auto má svůj osobitý příběh a tím se liší od ostatních a proto je vyjímečné a sběrateli žádané, upřímně jet v něm musí bejt taky dobrý psycho, vem si jak je dělaný přední sklo, lidi s klaustrofobií by tam asi nevlezli..

Na ten šestihrnec to taky nejede světoborně, maximálka nějakých 188, ale o to u toho auta dnes nejde.

Ano, myšlenka byla dobrá, ale dělnící to podělali-moc to neuměli. Totéž některé návrhy - vždyť ty zvedací dveře padali už v autosalonech, pak to vylepšili snad další vzpěrou, ale už takhle to nemělo dobrý začátek.

Tak on jel v nějakém špatném byznysu, ale na tu výrobu aut dostal nějaký příspěvek od státu kvůli nezaměstnanosti!

A ten motor je klasický PRV co se dávalo do 604+505, akorát trochu upravený.

Původně zaslal: Vopičí

:o:o:o:o:oTakový škody, bral bych je všechny a hned...jenom to místo není no:myslim:myslim...ale to by se určitě našlo.

...

Nenašlo. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...