Sign in to follow this  
Followers 0
jarajarda

Jak umírají superkáry aneb hořké konce..

Jak umírají superkáry aneb hořké konce..  

1. 1. Jak umírají superkáry aneb hořké konce..

Please sign in or register to vote in this poll.

53 posts in this topic

Buhuhuhee, takový škody, tam v tom křoví a okolo všude, to jsou lidi, kdyby to byli nějaký obyčejny socky ale takový i docela rarity, Chevy Stingray, Jaguar, Aston Martin, např. ZAse nebudu moct spát:(

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Buhuhuhee, takový škody, tam v tom křoví a okolo všude, to jsou lidi, kdyby to byli nějaký obyčejny socky ale takový i docela rarity, Chevy Stingray, Jaguar, Aston Martin, např. ZAse nebudu moct spát:(

NO právě...nebo úplně dole DeLorean DMC12 1983...ten mi teda drásá srdce úplně nejvíc..:(

Původně zaslal: jarajarda

NO právě...nebo úplně dole DeLorean DMC12 1983...ten mi teda drásá srdce úplně nejvíc..:(

JJ, toho jsem poznal, ale nemohl jsem si vzpomenout jak se to žihadlo z Návratu do budoucnosti jmenuje, a nechtělo se mi to hledat

JJ, toho jsem poznal, ale nemohl jsem si vzpomenout jak se to žihadlo z Návratu do budoucnosti jmenuje, a nechtělo se mi to hledat

Tak tak, Back to the future I, II, III sem viděl asi stokrát:D No..tak je mám doma..:D Chybí mi jen lítající verze z 2.dílu a z pozlacené kolekce z Vánoc 1982, těch bylo hrooozně málo, dneska cena okolo 300 000 USD, "obyčejný" se dá sehnat okolo 15 000 USD..

Ještě je vlastně verze z 3.dílu s kolama od lokomotivy...:D

[upravil dne 24/1/08 jarajarda]

Stejně je to nádhera, jednoho mít, co víc si přát:) - 24 Karat Gold Plated Delorean DMC-12”

GoldD.jpg

[upravil dne 25/1/08 Radek Hurvajz]

Stejně je to nádhera, jednoho mít, co víc si přát:) - 24 Karat Gold Plated Delorean DMC-12”

Ehh...kdes tu suprovou fotku sehnal? :) Já jich mám spoustu, ale většina mrňavý a nebo nekvalitní:super

Ehh...kdes tu suprovou fotku sehnal? :) Já jich mám spoustu, ale většina mrňavý a nebo nekvalitní:super

Obrazky přítele Googla:D

Tady taky pár velikejch

jarajarda: Ty fotky jsou ještě odvar toho co jsem viděl já za fotky, často pěkný verze Peugeotů komplet prorostlý trávou, a to ty auta v době odstavení nebyli vraky.

Nebo takový vrakoviště DeLoreanů, to bys brečel.

DeLoreani se moc neobjevuj, a ty tři kusy s tou zlatou plackou nebo jaký to byli jsou fakt moc cenný.

Ale je to auto vyjímečný, který s tou V6kou toho ale moc nedokáže.

Hlavně když si přečteš, jak se od začátku s*alo, tak si hned rozmyslíš zda ho shánět nebo ne... No jeden určitě v ČR je...

Takovýmto hořkým koncům můžeme zabránit - sežeň hangár a můžeme začít.

Jojo, 24 karátový zlato... Jinak "obyčejnej" byl z nerez oceli. Škoda že J.Z. DeLoreana tenkrát zavřeli za drogy, v 70. letech spoluvytvářel i famózní GTO:)

Původně zaslal: Marcel505

jarajarda: Ty fotky jsou ještě odvar toho co jsem viděl já za fotky, často pěkný verze Peugeotů komplet prorostlý trávou, a to ty auta v době odstavení nebyli vraky.

Nebo takový vrakoviště DeLoreanů, to bys brečel.

DeLoreani se moc neobjevuj, a ty tři kusy s tou zlatou plackou nebo jaký to byli jsou fakt moc cenný.

Ale je to auto vyjímečný, který s tou V6kou toho ale moc nedokáže.

Hlavně když si přečteš, jak se od začátku s*alo, tak si hned rozmyslíš zda ho shánět nebo ne... No jeden určitě v ČR je...

Takovýmto hořkým koncům můžeme zabránit - sežeň hangár a můžeme začít.

Znám celý ten příběh a je dost pohnutý, myšlenka dobrá, ale moc se to neprodávalo, nakonec krachlo a ještě ho zašili.., navíc motor produkce Renault-Volvo. To auto má svůj osobitý příběh a tím se liší od ostatních a proto je vyjímečné a sběrateli žádané, upřímně jet v něm musí bejt taky dobrý psycho, vem si jak je dělaný přední sklo, lidi s klaustrofobií by tam asi nevlezli..

Na ten šestihrnec to taky nejede světoborně, maximálka nějakých 188, ale o to u toho auta dnes nejde.

Obrazky přítele Googla:D

Tady taky pár velikejch

Díky, GB verze, hustý:D

Jinak volant, GTI sice až později, ale podoba tu je:super

:o:o:o:o:oTakový škody, bral bych je všechny a hned...jenom to místo není no:myslim:myslim...ale to by se určitě našlo.

PS: To je dívný, je 1:13 a čas vlužení to tady ukazuje 0:13:myslim:myslim:myslim

[upravil dne 25/1/08 Vopičí]

Původně zaslal: Vopičí

:o:o:o:o:oTakový škody, bral bych je všechny a hned...jenom to místo není no:myslim:myslim...ale to by se určitě našlo.

PS: To je dívný, je 1:13 a čas vlužení to tady ukazuje 0:13:myslim:myslim:myslim

[upravil dne 25/1/08 Vopičí]

No, tos mi připomněl kolik je zas hoooodin...:nevim

Znám celý ten příběh a je dost pohnutý, myšlenka dobrá, ale moc se to neprodávalo, nakonec krachlo a ještě ho zašili.., navíc motor produkce Renault-Volvo. To auto má svůj osobitý příběh a tím se liší od ostatních a proto je vyjímečné a sběrateli žádané, upřímně jet v něm musí bejt taky dobrý psycho, vem si jak je dělaný přední sklo, lidi s klaustrofobií by tam asi nevlezli..

Na ten šestihrnec to taky nejede světoborně, maximálka nějakých 188, ale o to u toho auta dnes nejde.

Ano, myšlenka byla dobrá, ale dělnící to podělali-moc to neuměli. Totéž některé návrhy - vždyť ty zvedací dveře padali už v autosalonech, pak to vylepšili snad další vzpěrou, ale už takhle to nemělo dobrý začátek.

Tak on jel v nějakém špatném byznysu, ale na tu výrobu aut dostal nějaký příspěvek od státu kvůli nezaměstnanosti!

A ten motor je klasický PRV co se dávalo do 604+505, akorát trochu upravený.

Původně zaslal: Vopičí

...

Nenašlo. :(