Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pár dotazů k STK


aaischa

Recommended Posts

Ahoj, zajímaj mě následující věci, na něco sem se už ptal ale stejně...

1)

je povinný mít na auté zástěrky myslim ty zadní u kol, páč jednu mam jednu ne tak jestli musim druhou pořídit... ?

2)

projdu když mam udělanej vlastní přepínáč potkávačka / dálka? ten normální je bohužel k.o. dost zlobí...

3)

kontrolujou se i zadní pásy, mam pásy takový ty věci kam se zapínaj dosti v horšim stavu, fungujou ale občas chyběj ty plasty :( takže když je necham pod sedačkou tak jestli je budou kontrolovat nebo v pohodě..?

4)

nelze otevřít zadní kufr, k.o. mechanismus zámku, projde? když nechám povinnou výbavu vepředu na předních sedačkách ?

5) nefunkční zadní stěrač, přední ok.. projde?

6)

nepolohovatelná sedačka řidiče, je to zaseklý páč je to k.o. bylo by to na novou sedačšku a to je zbytečný z mýho pohledu.. drží jak je jezdit se dá

vim že toho je dost ale budu rád za odpověďi..

kuju T.

[upravil dne 24.1.2008 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověče, někdy bych se docela rád zeptal co ti tam vlastně funguje... :D

Přepínač potk/dálk myslím nevadí, hlavně aby to nějak šlo.

Zadní pásy musej být od 10/86, co si pamatuji, ale když je máš, dej je pod sedačku, a když uvidí ty pásy lezoucí ze sloupků, nebude snad problém, nebo začneš hrabat pásy z pod sedačky a v tom tě zarazí...

S tím kufrem nevím nevím....

Zadní stěrač nevadí, taky, proč by ho zkoušel, že...

S tou sedačkou těžko říct, bude zkoušet vůli... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi možná trochu:xvul ale proč máš nad obrázky v popisu tuto větu? "sice nic extra, ale baví mě to dávat dopořádku"

-Jinak pásy jsou povinné i u starších aut pokud jimi byli vybaveny.

-Pokud budeš mít dostupnou povinnou výbavu v autě, tak navidím důvod proč by měl technik otevírat kufr.

-Zástěrky to je složité a v tvém případě na tento typ vozidla bych raději tu druho přidělal. Tam je to bráno nějaký stupně a výška od země.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Laďa

-Jinak pásy jsou povinné i u starších aut pokud jimi byli vybaveny.

Jojo, takhle to je, pokud už byli v autě z roku 80 pásy, a ty je vyndáš, musejí tam být, ale pokud v autě z roku 87 nebyli ani namontované, tak se nedá nic dělat.

Pokud by se šlo do hloubky, tak ti v Peugeotu vystaví vyjímku, že nejsou hotové úchyty na pásy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do kufru se dívat nemusejí protože máš rezervu pod autem,jen si zkontroluj její upevnění-občas to píšou jako závadu kat.B.Pásy mi kontrolovali jen pohledem,že tam jsou.Sedačka pokud nebude mít vůli a nedá se s ní hnout tak by se jí nemusel všímat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: subin

do kufru se dívat nemusejí protože máš rezervu pod autem,jen si zkontroluj její upevnění-občas to píšou jako závadu kat.B.Pásy mi kontrolovali jen pohledem,že tam jsou.Sedačka pokud nebude mít vůli a nedá se s ní hnout tak by se jí nemusel všímat

ahoj, úchyt co byl pod autem nepoužívám, auto sem už koupil s rezervou v zadnim kufru s tim plechovim úchytem taky v kufru podivam se ale řek bych že je nereálný to tam zapasovat, stačí rezerva vevnitř v autě , nebo je povinnost mít jí tam kde být má ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Člověče, někdy bych se docela rád zeptal co ti tam vlastně funguje... :D

Přepínač potk/dálk myslím nevadí, hlavně aby to nějak šlo.

Zadní pásy musej být od 10/86, co si pamatuji, ale když je máš, dej je pod sedačku, a když uvidí ty pásy lezoucí ze sloupků, nebude snad problém, nebo začneš hrabat pásy z pod sedačky a v tom tě zarazí...

S tím kufrem nevím nevím....

Zadní stěrač nevadí, taky, proč by ho zkoušel, že...

S tou sedačkou těžko říct, bude zkoušet vůli... :(

co funguje je motor, kastle neni nijak příšerně vyrezlá, už to brzdí jak má a to je nejdůležitější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Laďa

Asi možná trochu:xvul ale proč máš nad obrázky v popisu tuto větu? "sice nic extra, ale baví mě to dávat dopořádku"

-Jinak pásy jsou povinné i u starších aut pokud jimi byli vybaveny.

-Pokud budeš mít dostupnou povinnou výbavu v autě, tak navidím důvod proč by měl technik otevírat kufr.

-Zástěrky to je složité a v tvém případě na tento typ vozidla bych raději tu druho přidělal. Tam je to bráno nějaký stupně a výška od země.

páč vzhledem k ceně za kerou sem to koupil tak i když tohle všecko dám dopořádku tak sem cenově pořád v plusu něž kdybych koupil nějakou pěknou 205ku za normální peníz co se tu tak nějak prodávaj, to že to vypadá příšerně to mi zas tak neva, na krásu to neni :mad::roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono taky hodně záleží jak se dotyčný technik ráno vyspí a podle toho bude zkoumat i blbosti nebo se na to vykašle. U Fáčka mi jednou na technický napsal kromě jiné závady kvůli které jsem neprošel i nefunkční zadní stěrač. Prý když tam je namontovaný tak má fungovat. Takže jsem na opakovanou prohlídku sundal celý ramínko stěrače a byl pokoj, stěrač nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Ono taky hodně záleží jak se dotyčný technik ráno vyspí a podle toho bude zkoumat i blbosti nebo se na to vykašle. U Fáčka mi jednou na technický napsal kromě jiné závady kvůli které jsem neprošel i nefunkční zadní stěrač. Prý když tam je namontovaný tak má fungovat. Takže jsem na opakovanou prohlídku sundal celý ramínko stěrače a byl pokoj, stěrač nebyl.

to je jak s mojí dírou ve vejfuku na evidenčce kerá tam nebyla.. uvidíme no, ja sam nez sem si precet sem ani nevedel jak se ma zapinat.. bohužel v převodu koleček některý chyběj a tak prostě nemá smysl to zachraňovat... přední jedou tak klídek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Já bych tě vyhodil z principu.....

Jinak mám pocit,že nekonečným zakládáním témat o tvém vraku, navíc v Servisu si ode mě vysloužíš návrh na mazání....

ok už mlčím :myslim já vim je to plechovka no, příště koupim něco lepčího, ale to až tohle doslouží... nonic :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Ale vůbec nemusíš mlčet, jenom si založ jedno téma - Koupil jsem vrak, pomůžete mi ho dát do kupy? A tam si to postupně řeš a nezahlcuj fórum jednotlivými výkřiky, kterí nemají obecnou informační hodnotu.,

tak jo udělám to takhle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...