Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 a problematicky zavirani 5.dveri


z3rg

Recommended Posts

Ahoj, mam problem s doviranim 5.dverich u svyho pazouta. Musim pouzit vice sily nez by bylo potreba, dvere proste neklapnou (treba tak jako u firemni fabie). Minuly tyden mi tam zustalo i to tlacitko (uff, to je odbrony) a musel jsem se hodne snazit aby vyjelo a zamek se zaklapnul. Poradite jak z toho abych to jeste vic nepodelal nebo to mam dat k Vasendovi ... ale jestli by se to dalo cenove unest ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jestli to není vzájemnou polohou zámku a toho očka do kterého ten zámek zapadá.

na 205-ce je oboje na 2 šroubech a když se povolí tak se s tím dá hýbat.

já jsem tam měl zas vůli, že mi drnčeli dveře od kufru, tak jsem to posunul. a asi hodně, protože taky s tím musím hodně třísknout aby se to zavřelo....

snad pochopíš co tím chtěl básník říct ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, přesně tak, chce to lehce povolit úchyt a přitom do něj malinko zespoda ?ukat, aby popojel jen o nějaký milimetr. Rozhodně to nepovolit úplně, protože by se pak těžko hledala správná poloha. Jinak je to práce tak na dvě minuty, takže se to dá vydržet i pod nulou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsme u těch dveří kufru. na mojí 205-ce, když jedu přes nějaké nerovnosti tak se zezadu ozývají zvuky jako bych měl nedovřený kufr. takové drnčení.

ale kufr je zavřený a nemá žádnou vůli. když s ním chci zadrnčet takse ani nehne.

setkal se s tím někdo?

Možná jestli to nedělají ty dráty a hadičky co jsou v těch dveřích. případně volný centrál nebo motorek od stěrače,ale ten je na gumách....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...