Sign in to follow this  
Followers 0
z3rg

P306 a problematicky zavirani 5.dveri

6 posts in this topic

Ahoj, mam problem s doviranim 5.dverich u svyho pazouta. Musim pouzit vice sily nez by bylo potreba, dvere proste neklapnou (treba tak jako u firemni fabie). Minuly tyden mi tam zustalo i to tlacitko (uff, to je odbrony) a musel jsem se hodne snazit aby vyjelo a zamek se zaklapnul. Poradite jak z toho abych to jeste vic nepodelal nebo to mam dat k Vasendovi ... ale jestli by se to dalo cenove unest ....

no jestli to není vzájemnou polohou zámku a toho očka do kterého ten zámek zapadá.

na 205-ce je oboje na 2 šroubech a když se povolí tak se s tím dá hýbat.

já jsem tam měl zas vůli, že mi drnčeli dveře od kufru, tak jsem to posunul. a asi hodně, protože taky s tím musím hodně třísknout aby se to zavřelo....

snad pochopíš co tím chtěl básník říct ;)

aha, no chapu :) mohlo by to byt ono, ted se na to nepodivam neb je priserna kosa, ale jak bude hned nad nulou tak se na to merknu

jo, přesně tak, chce to lehce povolit úchyt a přitom do něj malinko zespoda ?ukat, aby popojel jen o nějaký milimetr. Rozhodně to nepovolit úplně, protože by se pak těžko hledala správná poloha. Jinak je to práce tak na dvě minuty, takže se to dá vydržet i pod nulou.

když jsme u těch dveří kufru. na mojí 205-ce, když jedu přes nějaké nerovnosti tak se zezadu ozývají zvuky jako bych měl nedovřený kufr. takové drnčení.

ale kufr je zavřený a nemá žádnou vůli. když s ním chci zadrnčet takse ani nehne.

setkal se s tím někdo?

Možná jestli to nedělají ty dráty a hadičky co jsou v těch dveřích. případně volný centrál nebo motorek od stěrače,ale ten je na gumách....