Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rádio do 307


Guest xdevon

Recommended Posts

Je to jazdeny voz bez zaruky? Keby nie a si si to montoval sam, prides o zaruku.

namontovat to tam urcite pojde. V zadnych dverach by si mal mat otvor uz na repro. Zrejme tam bude chybat drziak. Ten ti predaju napr v peugeote u nas cca 300SK kus. potom uz len napojit a pripevnit repro. Kabelaz mas hadam natiahnutu. Pozor na priemer repro.:)

a myslim ze si si vybral velmi slusne "nadobicko" :potlesk

[upravil dne 24.1.2008 Raydowe]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj xdevon

Namontovat rádio je prkotina - zvládneš sám za 15minut (pokud bys k tomu měl dotazy - klidně napiš, vysvětlíme, poradíme, od toho to tady je.

Připojení repráků neřešíš, pokud máš přípravu pro reproduktory (tzn, natahané kabely)

Máme 307mu, u které taky nebylo ve výbavě originálí rádio. Přední repráky byly zapojené - tam není problém, zadní tam vůbec nejsou a nevím, jestli je natažená kabeláž až do zadních dveří. A vlastně ani nevím, jestli má cenu dávat do zadních dveří 13cm repráčky živené rádiem - stejnak to nebude hrát a výslednému zvuku to bez úprav zatlumení dveří moc nepomůže. To už jsou lepší ovály do plata.

Raydowe : Opravdu si myslíš, že když připojíš své neoriginální rádio do nového auta, kde rádio nebylo a je tam pouze příprava pro rádio, tak ztrácíš záruku? To je podle mě nesmysl a těžká mistifikace. Piš prosímtě jen to, co máš zjištěné.

K rádiu co jsi vybral....Nechápu tvou volbu. To rádio má funkce jako Kenwood za 3 litry (navíc ten kenwood má vstup pro USB link ). Jediná vychytávka je display, který za jízdy stejnak nesleduješ - pokud teda nechceš do něčeho trknout. Ještě to zkus zvážit, za tyhle peníze jsou mnohem kvalitnější a vybavenější rádia

[upravil dne 25.1.08 tanagy]

[upravil dne 25.1.08 tanagy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xdevon

tanagy: kvalitnější a vybavenější?..co si pod tým mám představit? :myslim

nazdar...tanagy ti dobre radi aby si za tie prachy nekupil toto...keby si mam vybrat medzi zvukom a dizajnom tak bezrozmyslania radsej kvalitnejsi zvuk...to je hlavna vec!!!ja by som zobral radsej nejaky alpine:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: numeros77

par stoviek dosetrit a radsej dat toto http://www.autoradio-prodejce.cz/autoradia/alpine/alpine-cda-9883r.htm

Tohle už na trhu není, jsou nastupci r 2008 - třeba toto - http://www.ahifi.cz/autoradia/alpine-cde-9880r.html

Tady je cela nova řada - http://www.ahifi.cz/autoradia/s-usb-mp3-cd/?producer=33

mam ho za 5200,- super zvuk, naprosto super, ten Panasonic má jen plno nesmyslu jako displej s obrazkem apod, ale zvukově je uplně jinde. Jinak takhle vypadá naživo

alpinebb0.jpg

[upravil dne 25/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: BoneDaddy

To jsou srandy, porovnávat Alpine s Panasonicem. :D

Bych řekl že ho neporovnává nikdo, pouze doporučuje Alpine místo Panáka;)

Kua sem to chtěl upravit a zmačknul jsem jinej čudlajs:D a než sem to editnul tak si byl rychlejší:D:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

To jsou srandy, porovnávat Alpine s Panasonicem. :D

Kvalitní rádia za rozumný prachy s dobrým zvukem má podlě mě ještě Pioneer.

Ale tý 406 ten Alpine fakt sluší.

[upravil dne 25.1.2008 BoneDaddy]

JJ, s Pioneerem souhlasím, a ještě možná JVC. Do ty doby než jsem tohle zapojil jsem říkal že Sony hraje dobře, jako hraje dobře, ale na tohle nemá.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Do ty doby než jsem tohle zapojil jsem říkal že Sony hraje dobře, jako hraje dobře, ale na tohle nemá.

JJ. Taky jsem dřív fandil SONY, ale pak jsem dal do auta Pioneera, obyčejnou řadu a prostě ohromný rozdíl. A to nejsem nějak náročný, ale plechový zvuk mě to auto vyrábělo i bez rádia:D.

Dle mě, mělo SONY, a možná má, hezký design.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já ti schválím tu ALPINU, zbytek je asi dobrej ale mohl bych jen toho Pioneera no. Ale u ty Alpiny dej pozor aby jsi nekupoval zbytečně vybavu co nepotřebuješ, tahle co máš vybranou má navíc jen dvě barvy podsvícení a možnost připojit displej v autě, jinak je stejne jak to co mam ja 9880 a rozdíl je 2000:o

[upravil dne 25/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xdevon:

Víš, ono to chce všechno zvážit a promyslet.

Rádio za pomalu 8tisíc je sice pěkná věc, ale pokud to bude hrát na původní papíráky s šíleným zvukem, tak si moc nepomůžeš. Pokud máš na audio v autě třeba 10.000,- , tak bych volil rádio za 3-4 tisíce a zbytek věnoval na repráky (kvalitní komponenty do předních dveří plus ovály do plata - nebo menší subwoofer a zesilovač), tlumení, kabeláž a možná by se do toho vešel i zesík. Za 10.000,- se dá postavit něco, co bude hrát na uplně jiné úrovni než sestava "rádio za 8 tisíc a původní repráky v původních dveřích".

TAKŽE - Napiš, jaký zámysl máš, co posloucháš za hudbu a hlavně - kolik na to můžeš uvolnit peněz. Nikam nemusíš spěchat.

K výběru rádia - 307ma je decentní vozík, tak bych volil něco, co vypadá decentně - ať to nehraje všema barvama a nevypadá jak vánoční stromeček, nebo pouťová atrakce. Proto nechápu grafický displeje u rádia velikosti 1DIN. Display je tam nah.... Je to jenom o tom, aby sis někdy přečetl název skladby.

Mnohem důležitější je ZVUK (což je zase individuální věc - každý slyší jinak,a každý taky poslouchá něco jinýho), pak funkce (počet výstupů pro zesík, konektivita - co k tomu de připojit, bluetooth pro handsfree, možnost nastavení zvuku - oddělovač pásem pro přední komponenty, různý pytlovinky jako eqvalizéry, bezdrátové ovládání na volant, atd....to je na tobě, abys uvážil co vlastně budeš potřebovat)

Všichni tady chválí alpine - je teď hodně v kurzu, ale před dvouma rokama byly v kurzu repráky Hertz Dsk 165 a dneska na ně každej plive :D:D Takže tak....Chtělo by to na jednom autě vystřídat všechny rádia a podle toho vybrat - jenže tu možnost většinou nemáme

[upravil dne 26.1.08 tanagy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam taky Alpinu,tuhle:http://www.autoradio-prodejce.cz/autoradia/alpine/alpine-cde-9881r.htm ,uplne to staci,zvuk je hodne dobrej a k tomu pripojeny Ipod,proste pohodicka.A hlavne je podsviceni cely oranzovy,tak se to nemlati s ostatnim:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...