Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dlho som sa netesil


petko309

Recommended Posts

po osem mesacnej pauze co som mal auto v servise sa zas nieco pokazilo ale myslim ze to nie je az take vazne. auti ide ale problem je zimny start kde mi ledva naskoci motor a ked naskoci tak s nim skube ako keby islo na try valce a ten dym okolo auta ani nevravim. ako nahle sa zohreje tak auto slape jak hodinky. nemohlo by ist o snimac teploty? poradte prosim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle bych taky rad věděl...ted mam teda už 2 a pul měsice auto v servise, ale taky mi to dělalo, ale jen když bylo pod nulou. Ale neni to tak hrozny. Motor naskočil na brnk, ale jako byc nejel tak 3 sekundy pravidelně. Pak se všechno ustalilo a bylo to vpohodě. Nicmeně, to vypadalo jako bych startoval starýho traktora:). V lete to vubec nedela, v zimě jo, takže je to zavislé na teplotě. Řrek bych, že by to mohly být žhaviče, možná netěstnost ventilů, špatnej vstřik, nebo v nejhorším případě čerpadlo a pak určitě nějaky čidlo. Možná i řídící jednotka:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som s pod tatier momentalne sa tu pohybuje teplota okolo nuly niekedy minus 5. a dost dlho trva kym mi naskoci motor a dost dlho trva kym sa to ustali. motor poskakuje aj 15-20 minut uz som spomynal ako keby to islo na dva valce. mechanik ktori mi robil auto povedal ze je to snimac teploty ktory dava pokin RJ ze motor je zimny a spomynal nieco o predstrekoch. napadli ma aj zhavice len teraz neviem co s toho je zle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle znám moc dobře,pánové připravte si nové žhavící svíčky,nejlépe všechny 4 a honem vyměnit..... před zimou jsem si koupil Japonské Denso žhavičky ( a to jsem si bláhově myslel že Made in Japan je stále to nej ),a vydržely přesně 4 měsíce,a pokud múžu poradit,tak Bosch Duratherm a máte po problému....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ nejspíš to jsou žhaviče. Mě to taky při větších mrazech dělá. Ale nažhavím 2 krát hned za sebou a je to OK. Takže uvidím jak to ještě půjde a kdyžtak koupím nové. Myslím, že okolo 800 Kč stojí všechny čtyři. Jak není pod -5, tak pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...