Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

neštartuje 405 ??


faget1

Recommended Posts

v prvom rade sorry že davam opet svoj prispevokj aj sem ale som si teraz uvedomil že skor asi do servis rubriki to bude lepšie ako do 405 keby sa to odtial dalo zmazattak to urobim vdaka za pochopenie.....

ahoj hladal som niečo o štartovani je toho vela viem ale nenašiel som moj problem.. ide o 405 SRD Turbo 1.8 najprv si to robilo čo chcelo raz naštartovalo ok a raz ani cuk teraz to už robi tak že otočim klučikom do polohy 1 všetko ok otoočim do polohy 2 kedy by mala naskočit kontrolka žhavenia a teda žhavenie atd a miesto toho všetko zhasne a len štartek na prazdno toči žiadna kontrolka nesvieti len tak matne sa snažia svietit skoro všetky ale len slabunko že to ledva vidiet ale ved nema sa vobec ešte pustat štarter predsa je kluč len v polohe 2???? pozeral som všetko možne a neviem mam podozrenie na spinaciu skrinku neviem ako ma spinat som ju meral a nie som si isty pri tomto chovani vie niekto poradit wdaka :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ze ti zhasinaj kontrolky ukazuje spis na baterku a to ze se ti nerosvici zhaveni muze byt zhavici rele a to ze startuje na druhou polohu muze byt spinacka. Skusil bych baterku silnejsi treba pujcit a pak spinacku to rele bych skusil rozebrat a kouknout na ty kladivka jestli nejsou nepeceny pecky:myslim:myslim:myslim:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super diki moc na tu spinačku som tiež myslel najskor ale napokon to malo špatny plus od baterky a už to ide ale blblo to už dlhšie a preto neviem či to nemohla byt aj nahoda že sa to zase rozbehlo očistenim kontaktou na baterke a vymenou baterky lebo to by vysvetlilo tie kontrolky ale to štartovanie v polohe 2 mi nesedi ža by mohla sposobit špatna kostra alebo teda plus od baterky asi sa to opet ozve a už pojdem rovno po spinačke teda.... inak wdaka moc :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...