Sign in to follow this  
Followers 0
Stoupa

Lev pod kapotou zdechnul

16 posts in this topic

Vasenda resuscituje,zatim nevim presnou cenu,ale soucasna varianta je GO motoru a to bude desna palka.

Oddie: Ty ten motor jeste mas?

No. Mám, ale Vašenda povídal něco o tom, že chceš raději udělat GO?

Včera jsem tam byl, tak jsem to viděl - hezky lízlá klika...

Nic zvlastniho,jel jsem s nim po dalnici z Prahy do Litomeric 140,no a pred Lovosicema to znicehonic zacalo z motoru bouchat,zadna kontrolka nic nehlasila,tak jsem se strasne vydesil,dojel az do Litaku a volal Vasendovi,no a je to pridrena klika:mad:

To jsem to u nej jeste mazlil na zimu a ted tohle...

To Stopa, jak to říkaj v amerických filmech?

\"JE MI TO LÍTO\":(:(:(

Určitě jsi mu nakládal co se do něho vešlo, co. Chudáček starej.

Co vše je v hajzlu.

ČUS maxim:cool:

To Stoupa: Jak se to mohlo stát, pokud jsi tam měl všechny náplně (olej). Nemuže to být špatnou naftou?

Dej vědět čí to je způsobeno že se z ničeho nic přidře klika.

ČUS MAXIM:cool:

Vždy? nemusí bejt chycená jen klika. Nejsem blbej-díky naftě se klika přidřít nemuže to vím taky. Leda že by to byl dvoutakt.:D

maxim:cool:

To Oddie: Ja to furt kalkuluju,vono dat 25,30 tisic za motor nejni zrovna prdel,potiz je v tom,ze i kdyz sezenu jinej motor,tak mi nikdo nezaruci,ze je OK.Vim ze jsi ho tu pred casem nabizel,tak jsem si rikal,ze treba vis,z jakyho auta to je vytazeny a kolik ma nalozino,proste ze by byla urcita hypoteticka zaruka, ze to jeste bude behat.Ale Vasenda rikal,ze uz jsi ho prodal,tak jsem zacal kalkulovat tu GO,protoze ted uz se ty prachy zhodnotej jedine dalsim jezdenim.

to all:

olej menim po 8000(naposled v zari) daval jsem Penzoil turbo,ale ted nevim,jestli v tom budu pokracovat,jinak nafta Aral nebo Shell,jo a Vasenda taky zjistil,ze ten motor ma hodne pres 200 a ne nakejch 140,coz mi vehementne tvrdil ten clovek co mi ho prodaval... Proste vanoce prichazeji

Uvidim,kolik to nakonec bude stat,rad bych s tim splachnul i jiny veci,kdyz uz je motor venku,spojku atd,tak doufam,ze me to uplne nezruinuje.

jo a abyste si nemysleli,ze jezdim jak prase,3000 otacek je maximum,co se mnou ten motor zazil.(nebo lehynce pres 3000)

Hlavně to rozhodni, než odvezeme kliku na výbrus, resp. rozebereme motor.

Tzn. do dnešního odpoledne, nebo aspoň zavolej, a? to zatím odstavime.

Hoši, já nejsem úplně odborník přes motory- jak je možné že se klika jen tak přidře když je tam olej.

Začínám mít strach že by se mi něco podobného mohlo stát, mam na své 405 natočeno 230tis. Km a možná víc jelikož je počítadlo přesazeno (první dvě číslice).

Díky za objasnění problému.

Maxim:cool:

Stoupa: jak jsem psal, pokud chceš něco kalkulovat, tak zavolej. Na fóru detaily fakt probírat nehodlám...

Telefon je vlevo pod nickem.

405 GLD

ty jsi neslysel policejni akademii od Izera...

zrejme axialni vule v loziskach ? to mas treba jeden z prikladu

Ne, nelze

Jenom to chci ukoncit: prestoze byl ve vane olej,nejak se stalo,ze se pricpal ten maznej kanalek a v salku to nemazalo.Tedy slovy Chocholouskovymi-to se stava maximalne jednou za deset let:DJe to zvlastni,ale je to tak.

U Vasendy uz je domluvena generalka,tak to pak zase snad poslape jako hodiny.Akorat ta prdel bude neco stat,ale mne je lito to prodat.Mozna jsem magor,ale chci v tom dal jezdit;)

Oddie,dik za rady

to all: at se vam nikdy nic takovyho nestane