Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chlazení


bob307

Recommended Posts

zdravím všechny . posledních pár dní pozoruji u své307 že mám bílé fleky na bloku motoru a je to určitě chladící kapalina. viděl jsem to už i u jiné 307 .mám někdo z vás zkušenost s přetěsnováním nebo nějakým unikem kapaliny zajímají mě ceny takové opravy a náročnost ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Já to mám v tomhle počasí tak zasraný, že nemám šanci poznat, jestli je to posypová sůl, nebo něco jinýho. Každopádně teplota vpořádku, chladící tekutina neubývá -> takže žádnej problém.

Ale pokud píšeš, že je to určitě chladící kapalina, tak asi nějakej problém bude. Nemůže být popraskaná nějaká hadička? něco u čerpadla? Zkoušel jsi to sledovat, jestli to někde necáká? Normálně kouknout na motor a trochu přidávat točky...

Nevim kolik by to stálo, ale těsnění je pár stovek (do 1000,-) a minimálně 6 hodin práce po cca 300-500,- za hodinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bob307

chladici kapalina ubývá ale malo, dolívám tak deci za 2 měsíce ale ten blok motoru je zasraný celkem fest .když otevřu kapotu tak je to první co člověk vidí .

Proč by měla ubývat ???

Asi nějaký blbý těsnění /kolem termostatu nebo jinde/ ?

Mám sice 306ku ale úbytek chladící kapaliny nepozoruju.

A to moto oil , chladící kapalinu, brzdovku a hydr. na posilovač řízení kontroluju cca 2x tejdně /i když možná zbytečně/. :myslim

[upravil dne 25.1.2008 myryn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...