Sign in to follow this  
Followers 0
sucram®

Nasazení zrcátka :(

12 posts in this topic

AHoj ... ted si takhle jedu ... stojím u závor ... projede vlak rozjizdim se pomaličku přes koleje. A teď nějaký debil kolem mě projede s nějakým jeepem auto na auto .. pekne mi jeho listou objel cele auto a skoro mi urval celé levé zrcátko zm*d :-( ... ta čára po obvodu auta jde setřít naštěstííí :bojim, ale zrcátko nemohu zcela nasadit. Mám verzi MKII a zrcátko je s tím krytem. Nevíte někod jeslit je v tom nějaký fígl? Nechci to nijak zlomit, chybí ani né 1cm blíž k bočnímu oknu to nasadím až nadoraz, ale tu přední část ne a ne zacvaknout :bojim

No to je ******, to bych ho normálně zastavil a rozsekal mu držku :grr:grr:grr Jinak s tim zrcátkem těžko soudit, lepší by bylo kdybys to vyfotil, takhle nemam vůbec představu.

Původně zaslal: kujon106

No to je ******, to bych ho normálně zastavil a rozsekal mu držku :grr:grr:grr Jinak s tim zrcátkem těžko soudit, lepší by bylo kdybys to vyfotil, takhle nemam vůbec představu.

jo no ... ale v tom momentu .... byl jsem rád, že jsem rád, a že mi zůstalo zrcátko celé. Zajdu to fotnout a hodím to tu ....

Původně zaslal: west

to by mělo jít zacvaknout nomálně bez problému

nj já na to dost tlačil, ale mám strach ať něco nezlomím. Zkoušel jsem to nasadit z té strany od bočního skla a pak dopředu nacvaknout a nic :( naopak to nejde vůbec nasadit ani k té hraně.

to je divný já už to měl kolikrát vycvaklí a pokaždý sem to nahodil spět bez problému!

To ja bych potřeboval sehnat ten adaptér na zrcátko. To ja jednou přišel na parkoviště a měl jsem to zrcátko uplně ohlé dopředu a praskl mi i kus toho adaptéru a odpadlo....Lidi jsou fakt prasata a o promačkanejch dveřích ani nemluvim lidem je to uplně jedno !!!!Fakt děs!!NEVÍ NĚKDO O TOM ADAPTERU ??

hmm, zajímavý... Já bych na to zatlačil eště asi víc a kdyby to přes to nešlo, tak to zkus vypáčit do druhý strany (zrcátko může tam i tam) a mrknout jestli tam není něco ohnutýho.

tak sem na to koukal z druhé strany a tam je akorák takové polokolečko s pružinou,a je to zacvaklé .