Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

zadek 306 starý na new?


Issbia

Recommended Posts

nazdárek, tak mě před týdnem dohonil zezadu renault master....chtěla sem se zeptat jestli by mi tam šly dát dozadu origo světla z novýho modelu? a dveře taky? a kdyby náhodou někdo měl ty lampy nebo dveře a i spojler, tak dejte vědět co by jste za to chtěli, nebo kdyby ste věděli kdo by měl, nejlíp v černý barvě díky za radu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OldtimerMan

Čau,já mám doma 306 na ND,a je černá. Je to ale starý model a v zadním skle nejsou díry pro spoiler. Jinač jsou ty dveře OK. ale doufám že nemáš sedana:super

Zdarec,já jsem taky z Valu napiš co máš za díly a na jaky typ a r.v.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevadí vůbec nespěchá:) kolik to tak stoji poslat třeba ppl nebo tak?a kolik by si za to hlavne chtel? asi to okno neni trochu tonovaný hm? já sem tam měla takový jako trochu zrcadlový a ještě bych potřebovala tu kufrovou příčku, ale ještě nevim jak velkou ještě se s tim necukalo, zatim děkuju:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OldtimerMan

čau, pro Issbia: Tak já to vyfotím a pošlu ti fotečku,myslím že poštou by se to snad dalo:myslim

Pro Davidf: Tak mám doma na ND jednu jenom karoserii s dveřmi a asi přibude S16 r.v.1994 5dv. Jakou barvu máš tu 306? jestli sem tě třeba někde nepotkal?:D

Já mám černý hatchback 3 dvř. 1,8-16v r.v.98/6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...