Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

typ motoru nezapsan v TP, NAPRAVA?


aaischa

Recommended Posts

Ahoj, jednim z mych vyskedku evidencky je v TP NEZAPSAN TYP MOTORU, s tim ze VIN na motoru neni zadnej, jak to mam nechat zapsat aby to bylo ok, staci na urad s vysledkem EK aby to zapsali? Proc to o mesic driv proslo na EK bez jedinyho problemu, TYP MOTORU : 161A napsali a bylo to bez problemu... nyni mi napsal do vysledku typ motoru co je v TP 1.8OHC, a zbytek se mu nelíbil Je nutny to mit v TP NEbo to muze projit i tak..? V praze se tohle a prehlaseni auta da udelat i na magistratu,nebo kde to udelaj, mestskej urad cernosice na karlaku kde je dopravka?

Snad to patri do servis fora, jinam to o moc lip nezapada

Dik T.

[upravil dne 23.1.2008 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Typ motoru musí být zapsán v TP jako 161A, pokud je tam zapsáno něco jiného, je třeba to opravit. V Praze to musí vidět magistrátní technik, kde seděj mimo Prahu nevím.

magistrátní technik, slyšim poprvé, ani google víc neporadil, takže musim do nějaký specielní zkušebny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, v Praze na 2 nebo 3 místech (určitě Bohdalec a Vysočany) sedí magistrátní technik, který když je nějaký nesoulad s údaji v TP nebo se v něm dělá nějaká zásadní změna technického rázu, tak to na místě okoukne. Kde seděj mimo Prahu nevím, jestli vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na evidenční kontrole ti musí napsat správné číslo jaké tam máš - jde jen o označení typu motoru, nic jinýho se do techničáku už nepíše..

Tak to udělali mě, vytiskli mi na té evidenčce papír že mi nesouhlasí označení s TP, napsal opravu, dal razítko, podepsal, šel jsem na úřad k přepisu a tam mi dal novej techničák s upravenými údaji...

[upravil dne 23/1/08 renm]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže tohle stačí ?

je to blbě čitelný z mobilu.. takže je na tojinej papír? abych tam nepřišel a nebyl za blbce ikdyz to by se prezilo spis aby to nebylo zbytečný

"V TP NEZAPSÁN TYP MOTORU

SKUTEČNOSTI 161A"

typ mam zapsanej ale 1.8 OHC .....

hlava mi nebere že od 93tího je auto v ČR vždy včecko ok, jsem 3tí majitel, prakticky druhej, ten jeden to prodal po 14ti dnech., minula evidenčka ok...

[upravil dne 23.1.2008 aaischa]

post-0-14109598666365_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak tohle seber, a jeď s tím na Bohdalec nebo do Vysočan (Na Výběžku) za magistrátním technikem, ať ti opraví údaj v TP.

Co to je za VIN, to je užitnová verze, ne? Kolik máš v TP míst k sezení? Jina je tohle novej model, ten už by dost možná ten kat mít měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

No, tak tohle seber, a jeď s tím na Bohdalec nebo do Vysočan (Na Výběžku) za magistrátním technikem, ať ti opraví údaj v TP.

Co to je za VIN, to je užitnová verze, ne? Kolik máš v TP míst k sezení? Jina je tohle novej model, ten už by dost možná ten kat mít měl.

co je to za model právě netušim, kastle je origo bílá přeláklá doma štětcem na červeno takže to vypadá dost nic moc je to dost poznat i v podpisu, na autě je 205 XAD, rv v papírech je 1988, bouraná na předek... v TP k sezení 5

ju a na ORV je 205 XAD ve velkym TP 205XLD

[upravil dne 23.1.2008 aaischa]

[upravil dne 23.1.2008 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.stk-diskard.cz/stanice-technicke-kontroly/osobni-vozy/sluzby-a-ceny/73/sluzby-pracoviste-odsa-magistratu-mesta-prahy.html

měli by mi to udělat i rovnou v tý stk kde sem byl na tý evidenčce nebo ne ? když tam maj napsaný tohle a je tam nějaká tahle část magistrátu taky i tabule sem tam viděl..

bohdalec je celkem kus, ale jestli budeš vědět že to tam udělaj tak to vemu tam...

[upravil dne 23.1.2008 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

No, tak tohle seber, a jeď s tím na Bohdalec nebo do Vysočan (Na Výběžku) za magistrátním technikem, ať ti opraví údaj v TP.

Co to je za VIN, to je užitnová verze, ne? Kolik máš v TP míst k sezení? Jina je tohle novej model, ten už by dost možná ten kat mít měl.

pokud bude dělat přepis tak stačí jít na městský úřad kde dělají evidenci a vystaví mu za 800 nový velký techničák se správnými údaji, on přece nedělá žádnou přestavbu, je to jen rozpor v označení, taky jsem to tak měl.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

Původně zaslal: oddie

No, tak tohle seber, a jeď s tím na Bohdalec nebo do Vysočan (Na Výběžku) za magistrátním technikem, ať ti opraví údaj v TP.

Co to je za VIN, to je užitnová verze, ne? Kolik máš v TP míst k sezení? Jina je tohle novej model, ten už by dost možná ten kat mít měl.

pokud bude dělat přepis tak stačí jít na městský úřad kde dělají evidenci a vystaví mu za 800 nový velký techničák se správnými údaji, on přece nedělá žádnou přestavbu, je to jen rozpor v označení, taky jsem to tak měl.....

a ikdyž mi napíše že vozidlo nevyhovuje evidenčce kdybysme pominuly ty gumy a vejfuk ? projdu s tim evidenčku nebo neprojdu s tim nezapsanym typem motoru?

takze nejdriv s timhle na magistrat novej technicak s udajem o typu motoru, a pak znova na evidenčku na přepis?

[upravil dne 23.1.2008 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ikdyž mi napíše že vozidlo nevyhovuje evidenčce kdybysme pominuly ty gumy a vejfuk ? projdu s tim evidenčku nebo neprojdu s tim nezapsanym typem motoru?

takze nejdriv s timhle na magistrat novej technicak s udajem o typu motoru, a pak znova na evidenčku na přepis?

[upravil dne 23.1.2008 aaischa]

tak tohle nechápu, evidenčkou ti to neprošlo z důvodu gum a středového tlumiče ne? Jinak ti to prošlo a opravil ti chyby - tu opravu psal proto aby byl vydán nový techničák se správnými údaji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

a ikdyž mi napíše že vozidlo nevyhovuje evidenčce kdybysme pominuly ty gumy a vejfuk ? projdu s tim evidenčku nebo neprojdu s tim nezapsanym typem motoru?

takze nejdriv s timhle na magistrat novej technicak s udajem o typu motoru, a pak znova na evidenčku na přepis?

[upravil dne 23.1.2008 aaischa]

tak tohle nechápu, evidenčkou ti to neprošlo z důvodu gum a středového tlumiče ne? Jinak ti to prošlo a opravil ti chyby - tu opravu psal proto aby byl vydán nový techničák se správnými údaji...

tak jo, ok, gumišky budou brzo tak to bude v pohodě, a ten středovej díl no nevim no pořizovat ho NECHCI, zvuk je ok, je to nějaký lepčí jak pozink, nemá to jedinou rejhu nebomísto kde by se to loupalo a rezlo, vede to od zadního tlumiče rovnou ke svodům k tomu přednímu tlumiči (baňce) tak potřebuju vědět ať mam jistotu jak to je s tim vejfukem, a to tý ženský prostě řeknu že pneu kerý tam mam 165/73 x 13 neexistujou ať mi tam dá 165/70 x 13 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

a to tý ženský prostě řeknu že pneu kerý tam mam 165/73 x 13 neexistujou ať mi tam dá 165/70 x 13 ?

no přesně tak, to je překlep úředníka...za tohle tě na STK podle mě nemůžou vyhodit:D

a pani za přepážkou ví že /73 rozměr neni :myslim ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

zkoušel jsi zadat VIN sem? -http://public.servicebox.peugeot.com/

co ti to vyhodí za auto s jakým motorem a kastlí a barvou?

o barvě se tam nic nepíše kde je napsaná barva ? :( motor cislo sedi s papirama, model tam neni napsany co presne to ma bejt jen to ze je to 205 II modelová řada... ale světla mam starý atd jak sem psal, klidne se jukni na ty fotce je VIN napsanej tak to muzes najit taky, cislo motoru prostě na motoru neni je tam jenom štítek s napisem 161A jak ma bejt ale vedle jak ma bejt ten stitek s cislem motoru neni ani tam po nem neni zadnej pozustatek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...